Ana Sayfa Kamu Kurumları Karadeniz Teknik Üniversitesi Hemşire Alımı İlanı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Hemşire Alımı İlanı

119
Karadeniz Teknik Üniversitesi

Karadeniz Teknik Üniversitesi rektörlüğünden yeni personel alımı ilanı yayınlandı. Farabi Hastanesi Başhekimliği bünyesine aşağıdaki belirtilen ünvanlarda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın ”Ortaöğretim”2018 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP94) “Lisans” 2018 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP3) puan türü esas alınarak sıralama ile sözleşmeli 8 hemşire alımı yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adaylarda aranılan başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2019

Ünvanı Adedi Aranan Nitelikler
Hemşire 1 Sağlık Meslek Lisesi – Üniversite Hastanesi 3 yıl KVC Y.B Tecrübesi
Hemşire 1 Sağlık Meslek Lisesi – Üniversite Hastanesi 3 yıl Kardiyo Anjio Ünitesi Tecrübesi
Hemşire 1 Sağlık Meslek Lisesi – Üniversite Hastanesi 3 yıl ERCP, Endoskopi ESD, EMR Tecrübesi
Hemşire 5 Hemşirelik Lisans Mezunu Olmak

ADAYLARDA ARANILAN GENEL VE ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI

 • 1 – Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır.
 • 2 – Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1(bir) yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar. Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hile, iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 • 3 – Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması yapılması sonucunda atanmaya engel bir durum bulunmamak.
 • 4 – Adaylar mezuniyetine göre; 2018 KPSS Lisans (B) grubu ve 2018 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır.
 • 5 – Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.
 • 6 – Müracaatların ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 15 gün süre ile mesai saati bitimine kadar Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığının //www.ktu.edu.tr/personel-tum duyuru web adresinden temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.
 • 7 – Sonuçlar ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihini takip eden 15 gün içerisinde //www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru adresinde yayınlanacaktır.
 • 8 – 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

 • 1 – Diplomanın / Mezuniyet belgesinin aslı veya son 1 hafta içerisinde noterden onaylanmış sureti (Diploma/ Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı suretin aslı mutlaka tarafımızdan görülecek ve fotokopisi alınacaktır. Bu belgeleri getirmeyenlerin başvurusu kesinlikle kabul edilmeyecektir)
 • 2 – Mezuniyet belgesinin aslı veya son 1 hafta içerisinde noterden onaylanmış suretinin fotokopisi tarafınızca hazırlanıp getirilecektir.
 • 3 – Başvuru koşulunda istenen 2018 KPSS Sonuç Belgesi.
 • 4 – Personel Dairesi Başkanlığının //www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru web adresinden temin edilecek başvuru dilekçesi.
 • 5 – Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • 6 – Son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 Adet vesikalık fotoğraf (Dilekçeye eklenecektir).
 • 7 – SGK hizmet dökümü (E-Devletten barkodlu veya ilgili SGK şubesinden temin edilebilir.)

NOT: Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından bir bedel ödenmiş ise bu bedel faiziyle birlikte tazmin edilir. KPSS (B) gurubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

TRABZON ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…