Ana Sayfa Şehirler Sakarya Karasu Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Karasu Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

2,141
personel alımı

Karasu Belediyesi Personel Eleman Memur İşçi Alımı 2021

Karasu, Marmara Bölgesi içinde yer alan Sakarya iline bağlı, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile önemli bir ilçemizdir. 2021 yılı itibariyle Karasu ilçesinin nüfusu 60 bini aşmış durumdadır. Karasu Belediyesi ülkemizin en çalışkan belediyeleri arasında gösterilmekte ve yapmış olduğu yatırımlar ile çalışmalar ile çoğu kişinin takdirini kazanmıştır. Karasu Belediyesi 2021 yılında da şehri modern bir seviyeye getirmek adına yatırımlarına ve çalışmalarına ara verilmeksizin devam edeceğini açıklamıştır. Karasu Belediyesi çalışmaları kapsamında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Yazımızın devamında Karasu Belediyesi insan kaynakları tarafından yayınlanmış iş ilanları, iş olanakları, iş imkanları ve bunlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu ve iş talep formu yer almaktadır.

Karasu Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Karasu ilçemizin ekonomisi genel anlamda turizm, tarım ve balıkçılığa dayansa da son senelerde sanayinin gelişmesi adına da önemli çalışmalar gerçekleştirilmiştir.  Özellikle Karasu Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi kurulması adına yapılan çalışmalar ile bu bölgede en az 7-8 bin kişinin istihdam edileceği belirtilmektedir. Karasu Belediyesi bunun haricinde de şehre çeşitli sanayi kuruluşlarının gelmesi adına çalışmalarına devam etmektedir. Buralara kalifiye eleman yetiştirilmesi için de İŞKUR ile anlaşmalara gidilmiş ve şehirdeki meslek edindirme kurslarının sayısı arttırılmıştır. Karasu ilçesinde işsizlik rakamlarını düşürmek adına yapılan bu çalışmaların yanında, belediye bünyesine de belediyecilik faaliyetlerinin devamı adına, ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacaktır. Aşağıda Karasu Belediyesi tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları yer almaktadır.

 • Karasu Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN 
 • Karasu Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Not : İlanlar yayınlandıkça liste güncellenmeye devam edecektir.

Karasu Belediyesi İş Başvurusu 2021

Karasu Belediyesi tarafından yapılması planlanan personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı ilanları yılın belirli zamanlarında değil, ihtiyaç doğrultusunda her an yayınlanabilinmektedir. Bu iş ilanları www.elemanuzman.com sitemiz üzerinde ve Karasu Belediyesi resmi İnternet adresi olan http://karasu.bel.tr/ adresi üzerinde yer almaktadır. Bu iş ilanları yayınlandığında yukarıdaki gibi anında sitemiz üzerinde paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve ilanlar yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve takip etmek için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektedir. Karasu Belediyesi iş ilanı yayınlandığında duyurularımız sosyal ağlardan gerçekleştirilecektir. Bu iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeden insan kaynakları departmanına bizzat iş başvurusu yaparsanız, belediye çalışanları sizlere “Şu an için herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” diyerek başvurunuzu geri çevirebilir. Bu duruma düşmemek adına ilanların yayınlanmasını beklemeniz ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde iş başvurusu yapmanızı önermekteyiz.

 • Adres : İncilli Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:11 Sakarya / Karasu
 • Telefon : 0264 718 12 09

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

One Comment

 1. Sadettin

  15 Ağustos 2017 at 18:17

  Ben istanbulda ikamet ediyorum akmerkez avm kule cam siliminde çalışmaktayım karasuya taşınmak istiyorum yüksekte çalışma zemin yıkama zemin süpürme ve operatör belgem var yardımcı olurssnız sevinrim tel 05366351654

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Sakarya Üniversitesi Memur Alımı Yapacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi memur alımı yapacak. Lise, önlisans ve lisans mez…