Ana Sayfa Şehirler Sakarya Karasu Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Karasu Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

762
Kaloriferci

Sakarya ilinde yer alan Karasu Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Karasu Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında kalorifer ateşçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 12 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Karasu Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Sakarya ili Karasu ilçesinde geçici statüde Karasu Belediye Başkanlığı kalorifer ateşçisi olarak en az 5 senelik kurs belgesine sahip kalorifer ateşçisi alımı yapılacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Kalorifer Ateşçisi Belgesine Belgesine sahip olmak
  • Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir
  • Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Kura Karasu Belediye Başkanlığı meclis salonunda 25 Ekim 2016 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında yapılacaktır. Karasu Belediyesi personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere yer verdik. Konu hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanmış olan tüm ilanlara Karasu Belediyesi iş başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

One Comment

  1. Nurcan

    5 Mart 2018 at 18:20

    Slm ben is ariyorum lutfen yardimci olurmusunuz karasu kocaalide ikamet ediyirum çay yemek temizlik islerinde caliyorum 6 aydir işsizim 1o yildir bu isin icindeyim tecrubem iyidir yardim ederseniz bana uygun is varsa arasaniz sevinirim iyi gunler

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Sakarya Üniversitesi Memur Alımı Yapacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi memur alımı yapacak. Lise, önlisans ve lisans mez…