Ana Sayfa Şehirler Kayseri KASKİ İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

KASKİ İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

965
Eski hükümlü

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü yani kısa ve bilinen adıyla KASKİ yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda eski hükümlü işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. KASKİ eski hükümlü işçi alımı ilanı kapsamında abone işleri memuru alımı ve sayaç açma kapama elemanı alımı yapacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

KASKİ Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 kamu personeli seçme sınavı KPSSP3 sonuçları geçerlidir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Abone İşleri Memuru Alımı 

İşe başlayacak olan kişi Kayseri Sarız ilçesinde çalışacaktır. Başvuracak adayların MEB onaylı en az 160 saatlik Bilgisayar işletmenliği/operatörlüğü sertifikası bulunması gerekmektedir.

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Lisans

Çalışma Adresi : CUMHURİYET CAD NO:4 SARIZ-KAYSERİ 38 SARIZ

Sayaç Açma-Kapama Elemanı Alımı

İşe başlayacak kişi su sayaç okumak,değiştirmek verileri dijital ortama aktaracaktır.Başvuracak adayların MEB onaylı en az 40 saatlik Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ısıtma ve sıhhi tesisat programını tamamladığını gösterir sertifikası bulunmak. MEB onaylı en az 40 saatlik bilgisayar kullanım sertifikası olmak.

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi : YAKUT MAH MKP BULVARI NO:186 KOCASİNAN

Adı Soyadı YAVUZ İLKAYA
Ünvanı PERSONEL UZMANI
Telefon No 352 432 16 01
E-Posta

KASKİ iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca KASKİ tarafından yayınlanmış olan ilanların tümüne KASKİ iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

7 Comments

 1. Alper

  5 Mart 2017 at 21:07

  Ben is arıyorum elektrik makina bakimci kule vinç operatörü iş bulamıyorum

  Reply

 2. faruk

  13 Mart 2017 at 09:03

  ben faruk beko loder kazici yukleyici operatoruyum ehliyetim var is arayorum

  Reply

 3. Yusuf teker

  18 Nisan 2017 at 00:40

  Kayseri bunyan dogumlu olup kocasinan ilcesinde ikamet etmekteyim makine teknikeriyim belediye bunyesinde sizlerle calismak isterim İÝİ CALISMALAR…

  Reply

 4. mustafa

  10 Temmuz 2018 at 23:53

  kayseri talasta kaliyorum isistiyorum

  Reply

 5. Ferhat

  23 Ocak 2019 at 14:03

  Kayseri talas ta ikamet ediyorum 2 cocuk babasiyim acil işe çok ihtiyacim var lütfen yardımcı olun bana

  Reply

 6. Ayhan

  25 Ağustos 2021 at 11:57

  Ben daha önce Kaskı kanal arıza bölümünde çalışıyordum başıma bir olay geldi cezaevine düştüm şuan cezaevinden çıktım Beraat ettim suçsuz oldum çıktı ama kaskiye tekrar girmek istiyorum kaside kanal arıza bölümünde çalışan arkadaşlarıma beni sorabilirsiniz herhangi bir işimi aksatmadan çalıştım kimseye bir kötülüğüm uygunsuz davranışım olmadı siz büyüklerimden Gereğinin yapılıp işime geri iademi istiyorum gereğinin sizlerden tarafıma geri dönüş yapmanızı saygılarımla arz ediyorum.

  Reply

 7. lutfi

  27 Ağustos 2021 at 00:01

  elimden her iş gelir Kayseri Melikgazi ilçesinde ikamet ediyorum evliyim çocuğum var evim kira lütfen çok acil işe ihtiyacım var yunus bey Allah rızası için yardım yardımcı olursanız sevinirim.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kayseri Üniversitesi İşçi Ve Memur Alımı İlanları 2022

Kayseri Üniversitesi bünyesine kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kayseri Üniversite…