Ana Sayfa Şehirler Kastamonu Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapıyor

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapıyor

81
Temizlik işçisi ( temizlik görevlisi )

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi yayınlamış olduğu ilan kapsamında çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında pide ustası alımı, aşçı alımı, aşçı yardımcısı alımı, kalorifer ateşçisi alımı, resepsiyon görevlisi alımı, garson alımı ve bulaşıkçı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 5 Nisan 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında yer almaktadır.

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talep sayısının 3 katından fazla başvuru olması durumunda 12.04.2017 tarihinde Şerife Bacı Öğretmenevi Seminer Salonunda Saat:09:00-11:00 saatleri arasında Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Talep kuraya tabi olduğu için şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilecektir. Talebe öncelikli olarak müracaat edenlerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, deneyim, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca açık iş sayısının üç katı oranında kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için işverence tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli(daimi)/geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Pide Ustası Alımı : Adayların başvuru için ustalık belgesi, hijyen belgesi ve en az 10 sene deneyimli olduklarını gösteren SGK hizmet dökümünü ibraz etmeleri gerekmektedir. Adayların ayrıca en az ilköğretim mezunu olmaları da aranan diğer bir başvuru şartıdır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Pide Ustası 10

Aşçı Alımı : Adayların başvuru için ustalık belgesi, hijyen belgesi ve en az 10 sene deneyimli olduklarını gösteren SGK hizmet dökümünü ibraz etmeleri gerekmektedir. Adayların ayrıca en az ilköğretim mezunu olmaları da aranan diğer bir başvuru şartıdır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Aşçı 10

Aşçı Yardımcısı Alımı : Adayların başvuru için kalfalık belgesi veya türem aşçı yardımcılığı kursu bitirme belgesi, hijyen belgesi e en az 4 sene deneyimli olduklarını gösteren SGK hizmet dökümü belgesi gerekmektedir. Adayların ayrıca ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Aşçı Yardımcısı 4

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) Alımı : Adayların başvuru için ateşleme belgesine ( katı yakıt doğalgaz ateşçiliği belgesine ) ve en az 5 sene deneyimli olduklarını gösteren SGK hizmet dökümü belgesi sahibi olmaları gerekmektedir.  Adayların ayrıca en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) 5

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) Alımı : Adayların orta düzey İngilizce bildiklerine dair yabancı dil sertifikasına ve MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmaları ve en az 1 sene deneyimli olduklarını SGK hizmet dökümü ile belgelendirmeleri gerekmektedir. Adayların ayrıca en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları aranan diğer başvuru şartlarıdır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) 1

Garson (Servis Elemanı) Alımı : Adayların başvuru için hijyen belgesine sahip olmaları ve en az 2 sene deneyimli olduklarını gösterir SGK hizmet dökümü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları aranılan diğer başvuru şartlarıdır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı) 2

Bulaşıkçı (Stevard) Alımı : Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Bulaşıkçı (Stevard)

Çalışma Adresi : İNÖNÜ MAH. ÖĞRETMENEVİ CAD. NO:10 // DOĞA KÜLTÜR KÖYÜ ÖĞRETMENEVİ ŞUBESİ BUDAMIŞ MEVKİİ 37200 KASTAMONU MERKEZ

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi tarafından yapılacak olan çok sayıda işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kastamonu Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2022

Kastamonu Üniversitesi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kastamonu Üniversitesi bün…