Ana Sayfa Şehirler Kastamonu Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Personel Alımı Yapacak

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Personel Alımı Yapacak

98
personel alımı

Kastamonu ilinde bulunan MEB Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Şerifebacı Öğretmenevi yayınladığı ilan ile resepsiyon görevlisi ( ön büro elemanı ) alımı,  ambar/depo görevlisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 21 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Personel Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 puanı en az 60 olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Resepsiyon Görevlisi ( Ön Büro Elemanı ) Alımı: Adayların en az orta düzeyde İlginizce bildiklerine dair sertifika, en az 6 ay deneyimli olduklarına dair bonservis, hizmet dökümü, okul staj belgesi ve bilgisayar işletmenliği sertifikası ya da transkript belgeleri sahibi olmaları gerekmektedir. İşe alınan adaylara asgari ücret verilecektir. Adayların en az önlisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 almış olmaları aranan diğer başvuru şartlarıdır.

Ambar ( Depo ) Görevlisi Alımı :  Adayların en az 6 ay deneyimli olduklarına dair bonservis, SGK hizmet dökümü, okul staj belgesi gibi belgelerden bir tanesi ile bilgisayar işletmenliği sertifikası ya da transkript belgeleri ile belgelendirmesi gerekmektedir. İşe alınacak personele asgari ücret verilecektir. Adayların en az önlisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 almış olmaları aranan diğer başvuru şartlarıdır.

Çalışma Adresi : İNÖNÜ MAH. ÖĞRETMENEVİ CAD. NO:10

MEB Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kastamonu Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2022

Kastamonu Üniversitesi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kastamonu Üniversitesi bün…