Ana Sayfa Şehirler Nevşehir Kaymaklı Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Kaymaklı Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Kaymaklı Belediyesi yayınladığı iş ilanı ile personel alımı yapacağını açıkladı. Kaymaklı Belediyesi kepçe operatörü alımı, vidanjör şoförü alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru sırasında istenilen belgeler ve son başvuru tarihi.

Personel

Nevşehir ilimizde bulunan Kaymaklı Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Kaymaklı Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında vidanjör şoförü ve kepçe operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 3 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Kaymaklı Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Kaymaklı Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Başvuracak adayların talepte belirtilen meslekte deneyimli olduklarını gösterir belge (kamu veya özel sektör işverenlerinden alınmış) ve SGK Hizmet dökümünün mülakat tarihinden 3 gün önce ibraz etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların bahsi geçen şartları taşımadığı halde gerçeğe aykırı belge vermeleri veya beyanda bulunmaları halinde başvuruları geçersiz sayılıp, işe alınmaları iptal edilip, haklarında yasal işlem yapılacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezi veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Vidanjör Şoförü 4
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kepçe Operatörü 3

Çalışma Adresi : BELEDİYE SOK. HATİPOĞLU MAH. 118/ 50700 NEVŞEHİR MERKEZ

Talebe başvuru yapan adaylar için 7 Mart 2017 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Kaymaklı Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

NEVŞEHİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Nevşehir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Nevşehir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Balon Pilotluğu Nedir? Nasıl Balon Pilotu Olunur? Maaşları Ne Kadar?

Hava Balonu pilotluğu; Türkiyede son dönemde turizm sektöründe oldukça popüler olan Hava B…