Ana Sayfa Şehirler Kayseri Kayseri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kayseri Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kayseri Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi alımı yapacak. Kayseri Devlet Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızın devamında.

Kayseri Devlet Hastanesi

Kayseri Devlet Hastanesi1924 yılında Gültepe hastanesi olarak Atatürk tarafından hizmete açılmıştır. Akabinde ismi ve bağlı olduğu kurum devlet hastanesine çevrilmiştir. İleriki yıllarda Bölge hastanesinin kapanması ile personel ve araç gereçler hastane bünyesine dahil edilmiştir. Açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına alım yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kayseri Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2020

Kayseri Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Kayseri Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Alım Yapılacak Personellerde Aranılan Şartlar Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Kayseri Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2020

Kayseri Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Kayseri Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kayseri Devlet Hastanesine iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Kayseri Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2020 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kayseri Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Kayseri Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.


KAYSERİ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kayseri için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kayseri için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

8 Comments

 1. hicran

  26 Şubat 2019 at 21:43

  kayseri büyükşehir hastanesinde temizlik elemanı olarak calışmak istiyorum

  Reply

 2. Aynur topsakal

  28 Aralık 2019 at 23:04

  Kayseri devlet hastanesinde temizlik elemanı olarak çalışmak istiyorum

  Reply

 3. Özlem Özdemir

  25 Ocak 2020 at 23:30

  3 sene okullarda temizlikçi olarak çalıştım kayseri devlet hastanesinde temizlikçi olarak çalışmak istiyorum Gereğini bilgilerinize sunarım

  Reply

 4. Sefa

  6 Mart 2020 at 19:58

  Temizlikçi olarak çalıştı. Hastanede çalışmak istiyorum bilgilerinize arz ederim

  Reply

 5. Muhammet

  16 Temmuz 2020 at 01:07

  Hastanede temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum çok acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim 0531 741 89 17

  Reply

 6. Muhammet Mert

  16 Temmuz 2020 at 11:04

  Hastanenizde temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum çok acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim hassasiyet göstermenizi önemle rica ederim

  Reply

 7. Muhammet Mert

  16 Temmuz 2020 at 11:05

  İlgilenirseniz gerçekten çok memnun olurum 0531 741 89 17

  Reply

 8. Zeynep

  11 Ağustos 2020 at 22:10

  Kayseri devlet hastanesinde temizlikci olarak çalişmak istiyorum 6yıl okulda temizlikci olarak çaliştım

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir