Ana Sayfa Şehirler Kayseri Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor

155
personel alımı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ilan kapsamında ortaöğretim yani lise ve dengi bir okuldan mezun olmuş kasiyer alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 1 Mayıs 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı İlanı 2017

Bu talep Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, işveren tarafından yapılacak sınava davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Taleplere başvuru yapan ve işverene gönderilen listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, tecrübe, ehliyet vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar işverene gönderilen listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İşe alınacak kişi Kantinde kasiyerlik ve depoda reyon düzenleme,temizlik işinde çalıştırılacaktır,

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

Çalışma Adresi : ERKİLET BULVARI ÜZERİ YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YANI NO:12-2 038 KOCASİNAN KAYSERİ / TÜRKİYE

İletişim : Mustafa Öğüt Kantin Yönetimi 338 20 31

Bu yazımızda Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. Sevgi

    22 Nisan 2017 at 07:18

    Sozlesmeli memurlukmu duz iscimi anlamadim

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kayseri Üniversitesi İşçi Ve Memur Alımı İlanları 2022

Kayseri Üniversitesi bünyesine kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kayseri Üniversite…