Ana Sayfa Şehirler Kayseri Kayseri KASKİ Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kayseri KASKİ Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

2,103
Eleman alımı

Kayseri KASKİ Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (KASKİ), Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmek ve bu amaçla gereken her türlü tesisi kurmak, kurulu olanları devralmak ve bir elden işletmek üzere, Bakanlar Kurulunun 14/12/1989 tarih ve 89/14886 sayılı kararı ile kurulmuştur. Hizmet alanı Kayseri Büyükşehir Belediyesi mücavir alanı ile sınırlı bulunan KASKİ, kentin yararlandığı ancak sınırlar dışında kalan su kaynaklarının korunmasına ilişkin çalışmaları da yürütmekle görevlidir. Kayseri Su ve Kanalizasyon idaresi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı, müstakil bütçeli ve kamu tüzel kişiliğine haiz bir kuruluştur. KASKİ, personeli 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu hükümlerine tabidir. KASKİ, her sene faaliyetlerinin devamı adına, ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda yeni personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında KASKİ açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

Kayseri KASKİ Güncel İş İlanları 2021

KASKİ, ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda yeni kişiyi işe alacak. Yayınlamış olduğu iş ilanları ve yayınladığı iş ilanları içinde abone işleri memuru, sayaç açma kapama elemanı, satış yöneticisi, sekreter, büro elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar pozisyonlar yer almaktadır. Aşağıda KASKİ insan kaynakları tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları yer almaktadır.

 • KASKİ İşçi Alımı İçin TIKLAYIN

NOT : İlanlar yayınlandıkça liste güncellenmeye devam edecektir.

KASKİ İş Başvurusu 2021

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü yani KASKİ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.elemanuzman.com ve http://www.kaski.gov.tr/ adresi üzerinde yayınlanmaktadır. İlanlar yayınlandığında ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu gibi tüm detayları yine sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Gerekli duyurular ilanlar yayınlandığında sitemiz üzerinde yapılacaktır. Bu ilanları kaçırmamak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. KASKİ harici olarak bireysel iş başvurularını kabul etmemektedir. Bu sebepten dolayı KASKİ bünyesinde çalışmak için bu ilanların yayınlanmasını beklemeli ve anlattığımız şekil ve usullerde iş başvurusu yapmalısınız. KASKİ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

3 Comments

 1. murat

  14 Haziran 2017 at 20:56

  kaskiye torpil olmada nasil girilecxek benim cocugum serece 3,,,,4 var dı cokkkk da iyiii şöför ama torpil olmayınca giereme di kayseri kaski de irfan diye bir zaaat oglumun hakkkını yedin allahın bullll

  Reply

  • Kadir

   6 Mart 2018 at 02:46

   Kaskide Mulakata girdim basarili gectigini soylediler seni aricaz deliler tam 2 yil oldu haber yok

   Reply

 2. vedat

  7 Temmuz 2018 at 13:49

  iş dünyasının en büyük yalanı biz sizi arıyacaz

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kayseri Üniversitesi İşçi Ve Memur Alımı İlanları 2022

Kayseri Üniversitesi bünyesine kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kayseri Üniversite…