Ana Sayfa Şehirler Kayseri Kayserigaz Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kayserigaz Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,890
Kayserigaz iş ilanları

Kayserigaz, doğalgaz dağıtım ve pazarlama sektöründe hizmet veren Çalık Grubu bünyesinde bulunan bir şirkettir. Alman enerji şirketi EWE, Kayserigaz’ın yüzde 39,9 hissesini satın alarak şirketimize ortak olmuştur. 2003 yılında Kayseri şehrinin doğalgaz dağıtım ihalesini 30 sene süre ile kazanmıştır. Şirketin uzun ismi Kayserigaz Kayseri Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi’dir. Kayserigaz insan kaynakları, 2021 yılında da yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edileceğini açıklamıştır.

Kayserigaz Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Kayserigaz bu çalışmaların kapsamında da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmayı hedeflemektedir. Yazımız devamında Kayserigaz açık iş pozisyonları, kariyer olanakları, iş imkanları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

Kayserigaz Güncel İş İlanları 2021

Kayserigaz, ilköğretim, lise ve üniversite mezunu çok sayıda personeli 2021 yılı içerisinde bünyesine katacaktır. Büyüme hedeflerini gerçekleştirmek ve Kayseri şehrinin doğalgaz ihtiyacını karşılamak adına tüm hızıyla çalışmalarına devam eden şirket, personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Kayserigaz iş ilanları içinde satış müdürü, satış uzmanı, muhasebe yöneticisi, mühendis, sayaç açma kapama elemanı, sayaç okuma elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda alım yapmayı planlamaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Kayserigaz İş Başvurusu 2021

Kayserigaz iş ilanları yılın belirli zamanlarında ihtiyaç duyulması halinde yayınlanmaktadır. Kayserigaz iş ilanları yayınlandığı vakit www.elemanuzman.com sitemiz üzerinde gerekli duyurular yapılmaktadır. İlanlar yayınlandığında yine iş başvurusu, iş başvuru formu gibi tüm ilan detayları sitemiz üzerinde yer alacaktır. Bu iş ilanlarını kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapabilmek için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan Kayseri iline ait Facebook sayfasından bizleri takip etmektir. Kayserigaz şirketi işe alım süreci içerisinde modern teknikler kullanmaktadır. İnsan kaynakları departmanı doğru pozisyona, doğru adayı yerleştirmek adına çalışmalarına devam etmektedir. İnsan Kaynakları personeli tarafından uygulanan standardize edilmiş mülakat sistemi ile işe alım ve kariyer planlama süreçlerimiz hem daha güvenilir hem de daha objektif değerlendirme yapma imkanı vermektedir. Aşağıda Kayserigaz İnternet adresi üzerinde verilmiş olan güncel iş başvuru formu yer almaktadır. Yine buradan da ilgili duyuruları anında takip edebilirsiniz.

Kayserigaz İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://kariyer.kayserigaz.com.tr/MainPage.aspx”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. emir

    2 Mart 2021 at 10:16

    haberdar ederseniz sevinnirim

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kayseri Üniversitesi İşçi Ve Memur Alımı İlanları 2022

Kayseri Üniversitesi bünyesine kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kayseri Üniversite…