Ana Sayfa Şehirler Ankara Kazan Soda Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Kazan Soda Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

3,466
Kazan Soda Fabrikası iş ilanları

KAZAN SODA ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.; Türkiye’de maden, enerji ve medya sektörlerinin öncü kuruluşlarından olan CİNER Grubu’na ait bir kuruluştur. KAZAN SODA ELEKTRİK, Avrupa’nın en büyük doğal Ağır Soda Külü ve Sodyum Bikarbonat üreticisi olma hedefiyle kurulmuştur. Ankara’nın kuzeybatısında konumlanan KAZAN SODA ELEKTRİK, maden, proses ve kojenerasyon santrali olmak üzere 3 ayrı birimden oluşur.

Kazan Soda Fabrikası aynı zamanda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Kazan Soda Fabrikası’nın faaliyete geçmesi ile beraber çok sayıda vatandaşımız, fabrika bünyesinde çalışma olanağı elde etmek için nasıl iş başvurusu yapacaklarını merak etmektedir. Kazan Soda Fabrikası tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Kazan Soda Fabrikası Personel Alımı 2021

Kazan Soda Fabrikası 1.5 milyar dolar yatırımla kurulmuş bir fabrikadır. Sadece ülkemizin değil aynı zamanda da Avrupa’nın en büyüğü olma hedefiyle yola çıkan Kazan Soda Fabrikası, bunun için bünyesinde çok sayıda çalışana ihtiyaç duymaktadır. Kazan Soda Fabrikası bu kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Kazan Soda Fabrikası İş İlanları 2021

Kazan Soda Fabrikası tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; güvenlik görevlisi, şoför, büro görevlisi, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Kazan Soda Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kazan Soda Fabrikası bünyesinde çalışmak isteyen bireyler aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde ulaşacakları iş başvuru formunu doldurmak zorundadırlar. Bu formu doldurmalarının akabinde kurumun insan kaynakları departmanı başvuruları detaylı şekilde inceleyecek ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağıracaklardır. Bu aşamayı da başarıyla geçen bireyler Kazan Soda Fabrikası bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Kazan Soda Fabrikası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kazan Soda Fabrikası İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://kazansoda.com/kariyer.php”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. erdem

    8 Şubat 2021 at 16:22

    işci alımlarından nasıl haberdar ola bılırız

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

MİT Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Milli İstihbarat Teşkilatı yada herkes tarafından bilinen kısa adıyla MİT, Türkiye Cumhuri…