Ana Sayfa Şehirler Bolu Kıbrıscık Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Kıbrıscık Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Kıbrıscık Belediyesi personel alımı yapacak. Kıbrıscık Belediyesi şoför, montaj işçisi, hasta ve yaşlı bakım elemanı ile asfalt plenti operatörü alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile kura çekimi hakkında bilgi haberimizdedir.

Makam Şoförü

Bolu ilimizde yer alan Kıbrıscık Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kıbrıscık Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında montaj işçisi alımı, şoför alımı, hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı, asfalt plenti operatörü alımı yapacaktır. İlan kapsamında 5 personel istihdam edilecektir. Adaylar ilana 13 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kıbrıscık Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Montaj İşçisi Alımı : Adayların montaj operatörü belgesi ve gruplama operatörü sertifikalarına sahip olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az ilköğretim mezunu olmaları da aranan diğer başvuru şartıdır.

Şoför Alımı : Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve E sınıfı ehliyet ve asfalt plent operatörü sertifikalarına sahip olmaları gerekmektedir.

Hasta ve Yaşlı Bakım Elamanı Alımı : Adayların hasta ve yaşlı bakım belgesine sahip olmaları ve en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Asfalt Plenti Operatörü : Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve asfalt plenti operatörü sertifikası sahibi olmaları gerekmektedir.

Çalışma Adresi : KÖROĞLU CAD. KARADOĞAN MAH. 4/ 14610 KIBRISCIK

Noter kurası 18.01.2017 tarihinde Saat:14:00 de Kıbrıscık Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir. Kıbrıscık Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

BOLU İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bolu için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bolu için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Dörtdivan Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Bolu ilimizde bulunan Dörtdivan Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştirece…