Ana Sayfa Akademik İlanlar Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

227
Kilis 7 Aralık Üniversitesi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi aşağıda belirtilen birimlerine Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümlerine göre Öğretim Üyesi alımı yapacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve postayla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuran adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması durumunda atamaları yapılmayacak veya yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Adaylarda aranılan başvuru şartları ve kadro detayları yazımızın devamında.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Profesör Alımı İlanı 2019

1. Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru formuna özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik belgelerinin aslı veya noter onaylı suretlerini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosyayı ve bu bilgileri içeren CD de ekleyerek (başlıca araştırma eserinin belirtilerek) Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Doçent Alımı İlanı 2019

2. Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru formuna özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik belgelerinin aslı veya noter onaylı suretlerini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ve bu bilgileri içeren CD de ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı 2019

3. Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların başvuru formuna, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgelerinin aslı veya noter onaylı suretleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını, çalışma ve yayınlarıyla ilgili puantaj cetvelini kapsayan 4 takım dosyayı ve bu bilgileri içeren CD de ekleyerek ilgili fakülteye / yüksekokula başvurmaları gerekmektedir.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin 5. Maddesi gereğince Doktora programına dil şartı aranmaksızın kabul edilen doktor öğretim üyesi adaylarının YÖKDİL sınavı veya ÖSYM tarafından yapılan KPDS, ÜDS, YDS, eYDS sınavlarının birinden en az 50 puan veya ilgili mevzuat hükümleri gereğince eşdeğer olduğu kabul edilen uluslararası sınavların birinden eşdeğer puan almış olmaları gerekmektedir.

Fakülte Bölümü Ana Bilim Dalı/Pr. Unvanı Derece Adet Açıklama
Mühendislik – Mimarlık Fakültesi Elektrik- Elektronik Mühendisliği Elektromanyetik Alanlar ve Mikrodalga Tekniği Profesör 1 1 Elektromanyetik alanlar ve mikrodalga tekniği ile ilgili çalışmaları bulunmak.
İnşaat Mühendisliği Yapı Doktor Öğretim Üyesi 4 1 Yapı Mühendisliği alanında doktora yapmış olup,çevreci betondan üretilen yapısal elemanların deprem performansı ve çevreci betonlar ile ilgili çalışmaları bulunmak.
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği Pr. Profesör 1 1 Çevresel radyoaktivite ile ilgili çalışmaları bulunmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Doçent 2 1 Engelliler ile ilgili çalışmaları bulunmak.
Antrenörlük Eğitimi Hareket ve Antrenman Bilimleri Doktor Öğretim Üyesi 4 1 Gece ve gündüz egzersizlerinin element metabolizması ile ilgili çalışmaları bulunmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatları Arap Dili ve Edebiyatı Doktor Öğretim Üyesi 4 1 Cezayir Edebiyatı ile ilgili çalışmaları bulunmak.

Not: Başvuru formu matbu olup, http://www.kilis.edu.tr/ adresi duyurular kısmından temin edilebilir.

Kilis ilimizden diğer güncel iş ilanlarına ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Yüzüncü Yıl Üniversitesi 63 Sürekli İşçi, 91 Sağlık Personeli Alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu…