Ana Sayfa Akademik İlanlar Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan kapsamında üniversite bünyesine Profesör, Doçent ve Öğretim Üyesi alımı yapılacağı açıklandı. İlana başvuru şartları, tarihleri ve nasıl başvuru yapılacak detayları haberimizde.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi aşağıda belirtilen birimlerine Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümlerine göre Öğretim Üyesi alımı yapacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve postayla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuran adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması durumunda atamaları yapılmayacak veya yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Adaylarda aranılan başvuru şartları ve kadro detayları yazımızın devamında.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Profesör Alımı İlanı 2019

1. Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru formuna özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik belgelerinin aslı veya noter onaylı suretlerini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosyayı ve bu bilgileri içeren CD de ekleyerek (başlıca araştırma eserinin belirtilerek) Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Doçent Alımı İlanı 2019

2. Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru formuna özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik belgelerinin aslı veya noter onaylı suretlerini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ve bu bilgileri içeren CD de ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı 2019

3. Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların başvuru formuna, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgelerinin aslı veya noter onaylı suretleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını, çalışma ve yayınlarıyla ilgili puantaj cetvelini kapsayan 4 takım dosyayı ve bu bilgileri içeren CD de ekleyerek ilgili fakülteye / yüksekokula başvurmaları gerekmektedir.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin 5. Maddesi gereğince Doktora programına dil şartı aranmaksızın kabul edilen doktor öğretim üyesi adaylarının YÖKDİL sınavı veya ÖSYM tarafından yapılan KPDS, ÜDS, YDS, eYDS sınavlarının birinden en az 50 puan veya ilgili mevzuat hükümleri gereğince eşdeğer olduğu kabul edilen uluslararası sınavların birinden eşdeğer puan almış olmaları gerekmektedir.

FakülteBölümüAna Bilim Dalı/Pr.UnvanıDereceAdetAçıklama
Mühendislik – Mimarlık FakültesiElektrik- Elektronik MühendisliğiElektromanyetik Alanlar ve Mikrodalga TekniğiProfesör11Elektromanyetik alanlar ve mikrodalga tekniği ile ilgili çalışmaları bulunmak.
İnşaat MühendisliğiYapıDoktor Öğretim Üyesi41Yapı Mühendisliği alanında doktora yapmış olup,çevreci betondan üretilen yapısal elemanların deprem performansı ve çevreci betonlar ile ilgili çalışmaları bulunmak.
Sosyal Bilimler Meslek YüksekokuluMülkiyet Koruma ve Güvenlikİş Sağlığı ve Güvenliği Pr.Profesör11Çevresel radyoaktivite ile ilgili çalışmaları bulunmak.
Beden Eğitimi ve Spor YüksekokuluBeden Eğitimi ve Spor EğitimiBeden Eğitimi ve Spor EğitimiDoçent21Engelliler ile ilgili çalışmaları bulunmak.
Antrenörlük EğitimiHareket ve Antrenman BilimleriDoktor Öğretim Üyesi41Gece ve gündüz egzersizlerinin element metabolizması ile ilgili çalışmaları bulunmak.
Fen Edebiyat FakültesiDoğu Dilleri ve EdebiyatlarıArap Dili ve EdebiyatıDoktor Öğretim Üyesi41Cezayir Edebiyatı ile ilgili çalışmaları bulunmak.

Not: Başvuru formu matbu olup, http://www.kilis.edu.tr/ adresi duyurular kısmından temin edilebilir.

Kilis ilimizden diğer güncel iş ilanlarına ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

  • 2
    Shares

KİLİS İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kilis için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kilis için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, öğretim üyesi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan öğretim üyesi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir