Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Kim Market Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri

Kim Market Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri

553
Kim Market

Kim Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

KİM Market, ilk mağazasını 1986 yılında açmış olan bir marketler zinciridir. İlk mağazasını İstanbul ilimiz Şirinevler’de açan Kim Market daha sonra düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde çok sayıda şube sayısına ve 2500’ü aşkın çalışan sayısına ulaşmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti esaslı bir perakende zinciri olan Kim Market, bu hizmet anlayışının meyvelerini günümüzde ülkemizin en büyük perakende zincirlerinden bir tanesi olmayı başararak almıştır. Kim Market; İstanbul, İzmir, Edirne, İzmit, Tekirdağ gibi illerimizde şubelere sahiptir. Peki Kim Market şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Kim Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Kim Market Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan KİM Market şubeleri sabah saat 08:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Kim Market haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar) hizmet vermektedir. Kim Market çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.

Kim Market Çalışma Şartları Nasıl?

Kim Market çalışanları asgari ücret üzerinden maaş almaktadırlar. Fakat yönetici pozisyonunda çalışan personeller için bu ücret artmaktadır. Haftada bir gün tatil yapmakta ve tatil günlerini kendileri seçebilmektedirler. Tabii bu durum çalıştığınız birime ve bölgeye göre farklılık göstermektedir. Market personeli sabah ve akşam olmak üzere iki vardiyalı sistemde çalışmaktadır. Kim Market kurum içi personel eğitimlerine önem vermekte ve pozisyon olarak yükselmelerine imkan sağlaması bakımından çalışma şartları olarak iş arayanlar için öncelikli sıradadır.

Kim Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Kim market şubeleri sabahları saat 08:00’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

Kim Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Kim market şubeleri akşamları saat 22:00’e kadar açıktır.

Kim Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Kim market şubeleri sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Kim Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Kim market şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı, diğer günlerinde ise açıktır. Ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Bu yazımızda Kim Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 1 546” üzerinden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

AFAD Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

AFAD İş ilanları, güncel olarak kurumun yayınladığı başvuru formları ve ilanların sizlere …