Ana Sayfa Şehirler Manisa Kırkağaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Kırkağaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Kırkağaç Belediyesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Kırkağaç Belediyesi programcı alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

personel alımı

Manisa ilimizde yer alan Kırkağaç Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Kırkağaç Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında programcı alımı gerçekleştirecektir.  Adaylar ilana 9 Ocak 2017 Pazartesi günü iş başvurusu yapabileceklerdir. Adayların en az önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Kırkağaç Belediyesi Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. maddesi hükümlerine göre kadro karşılığı aşağıda sınıfı, unvanı, adedi, öğrenim durumu ve başvuru şartları belirtilen Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi A fıkrasında belirtilen şartları taşımak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olacak sağlık problemi olmamak.
 • Askerlikle ilişiği olmamak.
 • Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak.
 • Kırkağaç ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. (31.12.2016’dan sonra yapılan adres değişiklikleri geçersiz sayılacak.)
 • Yüksek öğretim kurumlarının Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun olmak.

Adaylardan başvuru sırasında talep edilen belgeler aşağıda verilmiştir.

 • Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı ya da noter onaylı sureti
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Yerleşim yeri belgesi
 • Özgeçmiş
 • Sağlık raporu
 • Erkek adaylar için askerlikle ilgili durumunu gösterir belge
 • Son altı ay içinde çekilmiş olan 2 adet vesikalık fotoğraf
 •  Adli sicil belgesi

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan adaylar, istenilen belgeler ile birlikte 09.01.2017 Pazartesi 08:00-17:00 saatleri arasında Kırkağaç Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen müracaat edeceklerdir. (Üçüncü şahıslar eliyle, faks, posta veya elektronik posta (e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. SINAV 11.01.2017 Çarşamba saat 14:00’te Belediye Encümen Odasında sözlü mülakat yapılacaktır.

MANİSA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Manisa için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Manisa için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vestel Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesid…