Ana Sayfa Şehirler Kırklareli Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak

87
İlkokul Mezunu

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kırklareli Emniyet Müdürlüğü personel alımı ilanı kapsamında cankurtaran alımı yapacaktır. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Kırklareli Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilana dair diğer önemli detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P94 en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. 1 KİŞİLİK CANKURTARAN TALEBİNE BAŞVURU YAPABİLMEK İÇİN: 1: Lise mezunu olmak 2:Sağlık Bakanlığı onaylı ilkyardım sertifikasına sahip olmak. 3:En az 1 yıl deneyimli olmak. 4:TSSF onaylı Cankurtaran Belgesine sahip olmak.5:Görevin gerektirdiği fiziksel özelliklere sahip olmak.6:Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.7:İletişim ve gözlem becerisi yüksek olmak.8:Ekip çalışmasına yatkın olmak.9:B Sınıfı ehliyet sahibi olmak. NİHAİ LİSTEDE İSİMLERİ YER ALAN ADAYLARIN İLANDA BELİRTİLEN BELGE VE SERTİFİKALARI MÜLAKAT TARİHİNE KADAR İLGİLİ KURUMA ULAŞTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Lüleburgaz Belediyesi Memur Alımı İlanı

Lüleburgaz Belediyesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak görevlendirmek üzer…