Ana Sayfa Özel Şirketler Kızılay Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Kızılay Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Türk Kızılayı her yıl çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmakta. Kızılay açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri haberimiz devamında...

Türk Kızılayı

Kızılay, yani bilinen eski adı ile Hilal-i Ahmer Cemiyeti, Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Hareketi’nin temel ilkeleri doğrultusunda çalışmalarına devam eden bir yardım kuruluşudur. Halk arasında Türk Kızılayı olarak da bilinmektedir. 1868 yılında resmi olarak kurulmuştur ancak Türk Kızılay Derneği adını 1947 yılında edinmiştir.

Türk Kızılayı Personel Alımı İlanları 2020

Türk Kızılayı savaş, barış, yangın, sel, deprem gibi her türlü durumda yardıma muhtaç  kimselere yardım ederler. Fakirlere ve düşkünlerin yardımına koşarlar. Kızılay, halk tarafından yapılan bağışlar çerçevesinde tüm bu yardımları gerçekleştirmektedir. Merkezi Ankara ilimizde bulunmaktadır. Ancak ülkemizin her ilinde ve ilçesinde şubesi vardır. Türk Kızılayı yayınlamış olduğu ilan çerçevesinde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Kızılay personel alımı ilanına dair iş başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Türk Kızılayı Güncel İş İlanları 2020

Türk Kızılayı tüm fonksiyonları ile, dünyadaki yeniliklere açık, yaratıcı ve kaliteyi esas edinmiş anlayışı ile çalışanlarının mutlu olacağı bir ortam yaratma gayesi içindedir. Bu bağlamda çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişmelerine destek vererek kurumsal aidiyet duygusu kazandırmaktadır.

Türk Kızılayı işe alım süreci kapsamında adayların profilinin gerektirdiği mesleki özellikleri ile kişisel kabiliyetleri sağlayıp sağlamadığı ölçülmektedir. Ayrıca Kızılay çalışanlarını hızlı uyum sağlayan, yaratıcı, çok yönlü ve katılımcı kişiler arasından seçmektedir. Türk Kızılayı yayınlamış olduğu ilanlar ile çok sayıda personel istihdam edeceğini açıklamıştır. Şu an için işe alım yöneticisi, lojistik sorumlusu, insan kaynakları sorumlusu, mali işler sorumlusu, sekreter, birim yöneticisi, hizmet merkezi sorumlusu, çağrı merkezi takım lideri, iletişim uzmanı, teknik uzman, ilk yardım eğitimcisi, koruma sorumlusu, idari memur, hemşire, psikolog, grafiker, sosyal medya uzmanı, sağlık uzmanı, finans sorumlusu, estetisyen, operatör, gençlik çalışanı, tercüman ve sosyal hizmet uzmanı gibi sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı yapmaktadır. Bu açık iş pozisyonları her gün güncellenmekte ve ülkemizin neredeyse hemen her bölgesinde personel alımı gerçekleştirilmektedir.

 • Kamu Kurumları Memur Alımı İlanları İçin TIKLAYIN
 • Özel Şirketler Personel Eleman Alım İlanları için TIKLAYIN

Tüm bu iş ilanları yukarıda yer almaktadır. İlanlar yayınlandıkça liste güncellenmeye devam edecektir.

Türk Kızılayı İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Türk Kızılayı iş başvurusu için kendi insan kaynakları departmanını ve kendi web adresini kullanmaktadır. Başvuruları zaman tasarrufu sebebiyle çoğu durumda internet üzerinden almaktadır. Ancak bazı durumlarda ilanın kapsadığı il ve ilçede yer alan Kızılay şubesine de iş başvurusu yapılabilir. Kızılay bünyesine yapılmış olan iş başvurusu, insan kaynakları departmanınca detaylı bir incelemeye tabi tutulmaktadır. Başvuru şartlarını ve diğer başvuru koşullarını sağlayan adaylar mülakat için görüşmeye çağrılmaktadırlar. Görüşme sırasında yukarıda saymış olduğumuz özellikleri sağlayıp sağlamadığı ölçülür ve  başvuru şartları çerçevesinde bir görüşme gerçekleştirilir. Türk Kızılayı iş ilanları kizilaykariyer.com adresi üzerinde yer almaktadır. Aşağıdaki bağlantıda güncel iş ilanları ile her ilan için başvuru şartları, başvuru tarihleri ve iş başvurusu formu yer almaktadır. Size uygun kadro ve pozisyona aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine iş başvurusu yapabilirsiniz. Konu hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Türk Kızılayı İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

 • 68
  Shares

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

 1. Ömer

  12 Ekim 2016 at 15:07

  Sitenizi gördüm beğendim. Paylaştım.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir