Ana Sayfa Kamu Kurumları Kocaeli Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kocaeli Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

4,827
Kocaeli Şehir Hastanesi

Ülkemizde son dönemde sağlık alanında büyük yatırımlar yapılmaya başlandı. Vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden daha kolay, ucuz bir şekilde faydalanabilmeleri için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu alanda yapılmakta olan yatırımlardan bir tanesi de çok sayıda ilimizde yapımı devam eden ve bazıları şimdiden açılmış durumda olan şehir hastaneleridir. Bu hastanelerden bir tanesi de Kocaeli ilimizde açılıyor. Kocaeli ilimizde açılacak olan hastanenin adı da Kocaeli Şehir Hastanesi olarak belirlenmiştir.

Kocaeli – İzmit Şehir Hastanesi İşçi Alımı 2021

Şehir hastaneleri açılacakları bölgedeki sağlık sorunlarına çözüm yaratacağı kadar işsizlik oranlarını da düşürecek. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde gerek yapımı sırasında, gerekse açılmasının ardından binlerce vatandaşımız istihdam edilecek. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesine şimdiden çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacağı belirtildi. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Kocaeli – İzmit Şehir Hastanesi Personel Eleman Alımı 2021

Kocaeli Şehir Hastanesi İzmit’in, Türkiye’de kamu özel iş birliği modelinde, kreditör konsorsiyumuyla ve uluslararası standartlarda kredi sözleşmesi imzalanmış en büyük sağlık projesidir. Toplam 2 bin 950 yatak kapasitesi ile de dünya sıralamasında üçüncü sırada yer almaktadır. Aynı zamanda da hastane bünyesinde binlerce kişinin istihdam edilmesi planlanıyor. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak.

Kocaeli – İzmit Şehir Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hasta bakıcı, tıbbi sekreter, engelli personel, hasta danışma ve yönlendirme personeli, çağrı merkezi personeli, mutfak personeli ( aşçı, kepçeci, meydancı, depo personeli), özel güvenlik görevlisi, temizlik personeli, sağlık memuru, santral görevlisi, hemşire, ebe, doktor, ambulans şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kocaeli – İzmit Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Öncelikle hastane personellerinin bir kısmı, şehir hastanesinin açılması ile beraber kapanacak olan hastanelerden transfer edilecek. Açıkta kalan pozisyonlara ise İŞKUR üzerinden başvuru yapılacak. İŞKUR müdürlüklerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Akabinde insan kaynakları yapacak olduğunuz başvuruları detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde edecek. Toplu personel alımı duyurularını da sosyal ağlarımız üzerinden ve sitemizden yayınlayacağız. Bu ilanları kaçırmamak için sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 

One Comment

  1. metin

    20 Nisan 2020 at 00:00

    şu an yorum yok daha sonra

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…