Ana Sayfa Kamu Kurumları Kocaeli Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kocaeli Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kocaeli - İzmit Şehir Hastanesi personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor. İzmit Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu ve iş başvurusu nasıl nereden yapılır.

Kocaeli Şehir Hastanesi

Ülkemizde son dönemde sağlık alanında büyük yatırımlar yapılmaya başlandı. Vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden daha kolay, ucuz bir şekilde faydalanabilmeleri için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu alanda yapılmakta olan yatırımlardan bir tanesi de çok sayıda ilimizde yapımı devam eden ve bazıları şimdiden açılmış durumda olan şehir hastaneleridir. Bu hastanelerden bir tanesi de Kocaeli ilimizde açılıyor. Kocaeli ilimizde açılacak olan hastanenin adı da Kocaeli Şehir Hastanesi olarak belirlenmiştir.

Kocaeli – İzmit Şehir Hastanesi İşçi Alımı 2021

Şehir hastaneleri açılacakları bölgedeki sağlık sorunlarına çözüm yaratacağı kadar işsizlik oranlarını da düşürecek. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde gerek yapımı sırasında, gerekse açılmasının ardından binlerce vatandaşımız istihdam edilecek. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesine şimdiden çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacağı belirtildi. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Kocaeli – İzmit Şehir Hastanesi Personel Eleman Alımı 2021

Kocaeli Şehir Hastanesi İzmit’in, Türkiye’de kamu özel iş birliği modelinde, kreditör konsorsiyumuyla ve uluslararası standartlarda kredi sözleşmesi imzalanmış en büyük sağlık projesidir. Toplam 2 bin 950 yatak kapasitesi ile de dünya sıralamasında üçüncü sırada yer almaktadır. Aynı zamanda da hastane bünyesinde binlerce kişinin istihdam edilmesi planlanıyor. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak.

Kocaeli – İzmit Şehir Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hasta bakıcı, tıbbi sekreter, engelli personel, hasta danışma ve yönlendirme personeli, çağrı merkezi personeli, mutfak personeli ( aşçı, kepçeci, meydancı, depo personeli), özel güvenlik görevlisi, temizlik personeli, sağlık memuru, santral görevlisi, hemşire, ebe, doktor, ambulans şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kocaeli – İzmit Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Öncelikle hastane personellerinin bir kısmı, şehir hastanesinin açılması ile beraber kapanacak olan hastanelerden transfer edilecek. Açıkta kalan pozisyonlara ise İŞKUR üzerinden başvuru yapılacak. İŞKUR müdürlüklerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Akabinde insan kaynakları yapacak olduğunuz başvuruları detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde edecek. Toplu personel alımı duyurularını da sosyal ağlarımız üzerinden ve sitemizden yayınlayacağız. Bu ilanları kaçırmamak için sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 

KOCAELİ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kocaeli için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kocaeli için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER KOCAELİ ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, kocaeli şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan kocaeli şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

One Comment

  1. metin

    20 Nisan 2020 at 00:00

    şu an yorum yok daha sonra

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…