Ana Sayfa Özel Şirketler Koçtaş Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Koçtaş Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

421
Koçtaş

Koçtaş Firması Tanıtımı; ilk mağazasını 1996 yılında İzmir Bornova’da açtı. Bunu Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum mağazaları takip etti. 2000 yılında Avrupa’da pazar lideri ve ev geliştirme perakendeciliğinde dünyanın ilk üç kuruluşu arasında olan B&Q ile imzalanan joint venture anlaşmasından sonra da mağaza açılışları tüm hızı ile devam etti. Fiziksel mağazalara ek olarak internet mağazasını 2005 yılında açan firma, günümüzde Online yapı market alışverişi denince akıllara gelen ilk adres olmaya devam ediyor. Tüm Türkiye’de açtığı onlarca mağaza ile , geniş yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda marka ve ürünü uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile tüketicilerin beğenisine sunuyor. Koçtaş ve Koçtaş Fix olmak üzere iki marka ile 50’nin üzerinde mağaza sayısı ve 230.000 m2’ye yaklaşan satış alanı ile faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Koçtaş Personel Eleman Alımı 2021

Yazımızda bulunan Koçtaş firması İş Başvuru Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı CV’niz firma yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Koçtaş Güncel İş İlanları 2021

Fırma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Mağaza Müdür Yardımcısı, Satış Temsilcisi, Kasiyer, Reyon Görevlisi, Muhasebe Departman Personeli, Müşteri Temsilcisi, Depo Sorumlusu, Nakliye Elemanı, Temizlik Personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Koçtaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Koçtaş bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Koçtaş iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Koçtaş İş Başvuru Formunu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Koçtaş Firması Tarafından YayınlananGüncel İş İlanları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…