Ana Sayfa Özel Şirketler Koçtaş Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Koçtaş Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

491
Koçtaş mağazası

Koçtaş Personel Alımı 2021

Koçtaş, Koç Grubu bünyesinde faaliyet gösteren yapı malzemeleri satışı yapan ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesidir. 1955 yılında kurulmuş olan Koçtaş, Koç Grubu bünyesinde kurulan ilk şirketlerden bir tanesidir. Koçtaş, güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla tüketicilere sunuyor. Koçtaş 2021 yılında toplamda 22 ilde 45 mağazası ile müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için çalışmalarına son hızıyla devam ediyor. Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.

Koçtaş Eleman Alımı 2021

Koçtaş, 2021 yılında büyüme hedeflerini gerçekleştirmek ve alanında sadece ülkemizin değil Dünyanın en büyük şirketi olabilmek adına yatırımlarına ve çalışmalarına devam edecektir. Koçtaş bu bağlamda yeni mağazalar açacak ve bu yeni açacağı mağazalar ile mevcut mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Koçtaş açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamındadır.

Koçtaş Güncel İş İlanları 2021

Koçtaş insan kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanları içerisinde SAP Uzmanı, BT Sistem Uzmanı, engelli personel alımı, mekanik teknikeri, ticareti satış uzmanı, mağaza planlama uzman yardımcısı, Pazar araştırma uzmanı, müşteri danışmanı, nakliye operasyonları yöneticisi, satış danışmanı, şoför gibi sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirecektir. İlanların içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu veya yükseköğretim mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Adaylar part time ve full time olarak istihdam edilecekler.  Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Koçtaş İş Başvurusu 2021

Koçtaş insan kaynakları, işe alım sürecinde adayların Koçtaş’ın temel değerlerine uygun olup olmadığını değerlendirirler. Kendini ve çalışacağı kurumu ileriye taşıyacak, motivasyonu yüksek, nitelikli, yaratıcı ve dinamik kişiler Koçtaş ailesinin ilk tercih ettiği kişiler olmaktadır. Koçtaş iş başvurusu mağazalardan ve merkezden yapılan başvuru olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Merkezde ve mağazalardaki eleman açıkları için Koçtaş insan kaynakları sene içerisinde çok sayıda iş ilanı yayınlamaktadır. Adaylar başvuru yaptıktan sonra mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar bir Koçtaş çalışanı olmaya hak kazanırlar. Pozisyona göre kişilik envanteri, genel yetenek testi, İngilizce sınavı da uygulanabilmektedir. Koçtaş iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için Secretcv ile ortaklaşa oluşturulan aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu yayınlanmıştır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açık pozisyonları görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Koçtaş kariyer hedefi olanların her sene en çok iş başvurusunda bulunduğu şirketlerden bir tanesidir. Gelecek planlamasını doğru yapmak isteyen adaylar Koçtaş çalışanı olmak için başvurularını gerçekleştirebilirler.

Koçtaş İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://old.secretcv.com/web/koctas/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…