Ana Sayfa Kamu Kurumları Konya Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Konya Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

2,704
Konya Havalimanı

Konya Havalimanı; Konya ili sınırları içerisinde yer alan sivil-askeri kategoride bir havalimanıdır. 2000 yılında sivil hava trafiğine açılmıştır. Selçuklu ilçesi sınırları içinde bulunan ve 141,000 m²’lik alan üzerine kurulu olan Konya Havaalanı, DHMİ ile Türk Hava Kuvvetleri ortak yönetimindedir. 3. Ana Jet Üs Komutanlığı da burada bulunmaktadır. Konya Havalimanı personel alımı ve memur alımı iş ilanları ile iş başvurusu formu detaylarını sizler için detaylı olarak yazımızda paylaşıyoruz.

Konya Havalimanı Personel, Memur, Eleman, İşçi Alımı 2021

Konya Havalimanı çalışma şartları bakımından bir çok kişinin tercihleri arasında yer almakta. Havacılık sektörüne ilgi duyan vatandaşlarımız tarafından en çok aranan iş ilanları arasında havalimanları bulunuyor. Konya Havalimanıda belirli dönemlerde ihtiyaçları doğrultusunda personel alımı ve memur alımı yapmaktadır. Aşağıda alımı yapılacak olan kadroların detayları listesini yayımladık. Size uygun olan ilana nasıl iş başvurusu yapacağınızı yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Konya Havalimanı Güncel İş İlanları 2021

Konya Havalimanı tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; Personel Alımı, Eleman Alımı, İşçi Alımı, Güvenlik Görevlisi Alımı , Temizlik Personeli, Satış ve Ödeme Danışmanı, İnsan Kaynakları Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Danışma Personeli, Kargo Takip Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri Personeli, Hava Hizmetleri Personeli, Apron Memuru, Lojistik Elemanı, Ofis Personeli, Vize Pasaport İşlemleri Elemanı, Uçak Güvenlik Personeli, Arff memuru, Havalimanı içinde faaliyet gösteren Mağazalar için Sorumlular ve Mağaza Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Konya Havalimanı İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Konya Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi Konya Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Konya Havalimanı iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Konya Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alımları takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Konya Havalimanı İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Konya Havalimanına İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…