Ana Sayfa Şehirler Konya Konya Şeker Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Konya Şeker Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

2,571

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya, Eskişehir, Akşehir, Ilgın ve Civarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifleri, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.nin ortakları ile 1952 yılında kurulmuştur.  Türkiye’de tarımın kalkınmasında, tarımsal sanayinin geliştirilmesinde ve özellikle dünya ile rekabet edebilmek güce ulaşmasında Konya Şeker projeleri hayata geçirmiştir. Konya Şeker Anadolu Birlik Holding bünyesinde bulunan şirketlerdendir.

Konya Şeker Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Konya Şeker kurulmuş olduğu günden bu yana her sene düzenli olarak büyümesini sürdürebilmiş önemli şirketlerdendir. Özellikle 2000’li yılların başında fabrikanın teknolojisi yenilenerek otomasyon sistemine geçildi ve işletme verimliliğini arttıracak yatırımlar yapıldı. Bu yatırımlar ile istihdam kalitesi arttırıldı ve formasyona önem verildi. Kararlılıkla uygulanan istihdam politikası sayesinde Meslek Yüksek Okulları ve Meslek Lisesi mezunu kalifiye işçi oranı yüzde 92 rakamlarına ulaştı. Dondurulmuş ürünlerini Torku Pratiko markası ile pazara arz eden Konya Şeker, atıştırmalık ile et ve süt ürünlerini ise Torku çatı markası altında tüketici ile buluşturuyor. Konya Şeker, yeni pozisyonuna uygun ve kontrol mekanizmalarını güçlendirecek yeni yönetim modeline 2008 yılında geçmiş ve grup şirketleriyle iştiraklerini Anadolu Birlik Holding (ABH) çatısı altında topladı. Büyüme oranlarını ara vermeden yükseltmek isteyen Konya Şeker bu bağlamda 2021 yılının kendileri için oldukça önemli olduğunu belirtiyor. Konya Şeker 2021 yılında yeni kuracakları tesislere ve mevcut tesislerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı.  Konya Şeker açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Konya Şeker Güncel İş İlanları 2021

Konya Şeker bünyesinde bir çok marka ve fabrika barındırmaktadır. Torku, Doğrudan gibi gıda markaları ile Beta, Biovin, Panplast, Konya Şeker Yem, Birinci Yem, Birinci Arı Yemi, Konya Şeker Melas tarım ve hayvancılık markaları ile Doğrudan Elektrik ile Biyoetanol gibi enerji markaları Konya Şeker bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Konya Şeker büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda fabrika ve markalara çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak.

Konya Şeker, Karapınar Kampüsü, Bozkır- Sarıoğlan Kampüsü, Manisa Soma Kampüsü, Sivas Kangal Kampüsü,  Meram Kampüsü, Sedibey Kampüsü, Altınekin Kampüsü, Cihanbeyli Kampüsü, Karaman Kampüsü, Konya Merkez ve Çumra Kampüslerine alımlar yapılacak. Şayet sizlerde ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesinin bünyesinde çalışmak istiyorsanız aşağıda anlattığımız şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Konya Şeker şirket yorumları

Konya Şeker İş Başvurusu 2021

Konya Şeker iş ilanları ihtiyaç doğrultusunda sürekli olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeden de belirttiğimiz şekilde iş başvurusu gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. Başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda eleman alımı yapılacağı takdirde bu yapılan başvurular insan kaynakları departmanınca değerlendirilmektedir. Şayet başvurunuz olumlu bulunur ise mülakat için görüşmeye çağrılırsınız. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Konya Şeker bünyesinde çalışmaya hak kazanırlar. Konya Şeker çalışanlarına en çok değer veren, haklarını en çok koruyan ve maaş olanakları açısından da oldukça iyi durumda olan bir şirkettir. Bu sebepten dolayı kariyer planlamanızı gerçekleştirirken, kesinlikle bu şirketi de kariyer hedeflerinize dahil etmenizi öneririz. Konya Şeker iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Konya Şeker İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://abholding.com.tr/tr/icerik/detay/2661/is-basvuru-formu”]TIKLAYIN[/link]

9 Comments

 1. abdullah bildirici

  20 Aralık 2016 at 03:32

  ascı yardımcısıyım simit pogca dan iyi anlarim aciliş

  Reply

 2. Timuçin bozkurt

  3 Nisan 2017 at 21:06

  Bende torkuda çalışmak istiyorum 8 sene bakkal ve beyaz eşya-meşrubat-tüp işinde çalıştım daha sonrada 6.5 sene esnaf odasında büro sekreterliği yaptım evliyim 2 çocuk babasıyım lise mezunuyum iş arıyorum

  Reply

 3. ugur incecayir

  6 Haziran 2017 at 00:56

  is ihtiyacim vardir dedeler mah ikamet ediyorum betaya isci olarak girmek istiyorum

  Reply

 4. ugur incecayir

  6 Haziran 2017 at 00:57

  calismak istiyorum

  Reply

 5. Hakan

  17 Ekim 2017 at 23:33

  İstanbulda yaşamaktayım 5 yıldır algida ve ülker bünyesinde satış depermanında görev yaptım

  Reply

 6. Halil

  4 Aralık 2017 at 16:40

  Süt Ürünlerinde lor peyniri uzmanıyım yeni işten çıktım

  Reply

 7. Harun ozuak

  15 Ocak 2018 at 22:36

  Basvuru yaptik bi ay oldu tik yok ya

  Reply

 8. veli özdemir

  12 Şubat 2018 at 15:52

  askerden yeni geldim kendimi kanıtlayıp uzun yıllar hizmet vermek istediğim kurumsal bir firmada çalışmak istiyorum

  Reply

 9. Masife

  23 Ocak 2019 at 18:40

  Konya/ Karatay da oturuyorum 7 yıllık evliyim ıkı tane cıcugum var maddıyat sıkıntısı cekiyorum işe cok ihtiyacım var çocuklar için bana iş verirseniz paketleme bölümünden cok Memlun kalırım 1993 doğumluyum şimdiden teşekkürler

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…