Ana Sayfa Kamu Kurumları Konya Taşkent Belediyesi Personel Alımı İlanı

Konya Taşkent Belediyesi Personel Alımı İlanı

142
Taşkent Belediyesi

Konya şehrimizde yer almakta olan Taşkent Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanı kapsamında 2 zabıta memuru ve 1 şoför alımı yapacağını açıkladı. Adaylar ilana 23.01.2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Taşkent Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, Taşkent Belediyesi’ne direkt olarak iş başvurusunda bulunabilirler. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Alımı yapılması planlanan zabıta ve şoför kadroları için adaylardan istenilen iş başvurusu belgeleri; Sabıka Kaydı, İkametgah, Kimlik Fotokopisi, Aile Nüfus Kaydı, Eş ve Çocuk Kimlik Fotokopisi, Diploma Fotokopisi şeklindedir.

Taşkent Belediyesi İş Başvurusu 2019

İş başvurusunda bulunacak adaylarda aranılan başvuru şartları arasında; En az ortaöğretim mezunu olmak ve Taşkent ilçesi sınırlarından ikamet ediyor veya edebilicek olmak yer almaktadır. İşe alınacak olan personeller daimi kadroda görev alacaklardır. Çalışma adresleri Taşkent Belediyesi bünyesindedir. Başvurusu kabul edilen adaylar görüşme için 24.01.2019 tarihinde belediye düğün salonunda saat 10:00 da toplanıcaktır.

İş Yeri Adres Bilgileri: Taşkent Belediyesi: Hira Mah. Vali İzzet Bey Cad. No:64/1

İletişim Bilgileri: 0 332 497 10 10 / 0 332 497 12 42

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…