Ana Sayfa Kamu Kurumları Konya Taşkent Belediyesi Personel Alımı İlanı

Konya Taşkent Belediyesi Personel Alımı İlanı

Taşkent Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında 3 daimi, sürekli personel alımı yapacağını açıkladı. Taşkent Belediyesi memur, personel alımı ilanı başvuru şartları, tarihleri ve ilan ile ilgili diğer detaylı bilgiler haberimizde.

Taşkent Belediyesi

Konya şehrimizde yer almakta olan Taşkent Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanı kapsamında 2 zabıta memuru ve 1 şoför alımı yapacağını açıkladı. Adaylar ilana 23.01.2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Taşkent Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, Taşkent Belediyesi’ne direkt olarak iş başvurusunda bulunabilirler. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Alımı yapılması planlanan zabıta ve şoför kadroları için adaylardan istenilen iş başvurusu belgeleri; Sabıka Kaydı, İkametgah, Kimlik Fotokopisi, Aile Nüfus Kaydı, Eş ve Çocuk Kimlik Fotokopisi, Diploma Fotokopisi şeklindedir.

Taşkent Belediyesi İş Başvurusu 2019

İş başvurusunda bulunacak adaylarda aranılan başvuru şartları arasında; En az ortaöğretim mezunu olmak ve Taşkent ilçesi sınırlarından ikamet ediyor veya edebilicek olmak yer almaktadır. İşe alınacak olan personeller daimi kadroda görev alacaklardır. Çalışma adresleri Taşkent Belediyesi bünyesindedir. Başvurusu kabul edilen adaylar görüşme için 24.01.2019 tarihinde belediye düğün salonunda saat 10:00 da toplanıcaktır.

İş Yeri Adres Bilgileri: Taşkent Belediyesi: Hira Mah. Vali İzzet Bey Cad. No:64/1

İletişim Bilgileri: 0 332 497 10 10 / 0 332 497 12 42

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

KONYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Konya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Konya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…