Ana Sayfa Şehirler Manisa Köprübaşı Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Köprübaşı Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

191
Personel Alımı

Manisa ilimizde yer alan Köprübaşı Belediyesi yayınladığı iş ilanı ile personel alımı yapacağını açıkladı. Köprübaşı Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında pazarlamacı alımı, elektrik teknikeri alımı, sınavı alımı, inşaat kalfası alımı, havuz suyu operatörü alımı, yük taşıma için şoför alımı, yolcu taşıma için şoför alımı, ark kaynakçısı alımı, iş makineleri operatörü alımı, makam şoförü alımı, kalorifer ateşçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 6 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru sırasında istenilen belgeler haberimiz devamında yer almaktadır.

Köprübaşı Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, talep şartlarında belirtilen belgeleri vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Pazarlamacı Alımı

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Stratejik Pazarlama Teknikleri Sertifikasına sahip olmak, İleri satış Pazarlama ve İkna Teknikleri Sertifikasına sahip olmak, Stratejik Yönetim Sertifikasına Sahip olmak şarttır.

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Dış Ticaret Önlisans

Elektrik Teknikeri Alımı

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip olmak, Enerji Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip olmak,  Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına Sahip olmak, Risk Yönetimi Sertifikasına sahip olmak gerekmektedir.

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Elektrik Önlisans

Sınavı Alımı

Yapı Yüzey Kaplamacılığı Kalfalık Belgesine Sahip Olmak. Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak. İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip olmak. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Sıvacı

İnşaat Kalfası Alımı

MEB Onaylı Yapı Duvarcılığı Kalfalık Belgesine Sahip Olmak. Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak. İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip olamak. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
İnşaat Kalfası (Genel)

Havuz Suyu Operatörü Alımı

Adayların MEB Onaylı Havuz Suyu Operatörlüğü Kurs Bitirme Belgesine Sahip Olmaları, Çevre Yönetimi Sistemi Sertifikasına Sahip Olmaları, İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip olmaları ve en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Havuz Suyu Operatörü

Yük Taşıma İçin Şoför Alımı

En Az 5 Yıllık E Sınıfı Ehliyete Sahip Olmak. Etkili Konuşma ve Diksiyon Sertifikasına Sahip Olmak. İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma 5

Yolcu Taşıma İçin Şoför Alımı

En Az 5 Yıllık E Sınıfı Ehliyete Sahip Olmak. Etkili Konuşma ve Diksiyon Sertifikasına Sahip Olmak.  Etkili İletişim ve Beden Dili Sertifikasına Sahip Olmak.  İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip olmak ve en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför (Yolcu Taşıma) 5

Ark Kaynakçısı Alımı

MEB Onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde kaynakçı Kurs Bitirme Belgesine sahip Olmak. Takım Çalışması ve Performans Sertifikasına sahip Olmak. İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahip olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Ark Kaynakçısı

İş Makineleri Operatörü Alımı

İş Makinası Sertifikasına veyahut G Sınıfı Ehliyete Sahip Olmak. Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak.  İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
İş Makineleri Operatörü

Makam Şoförü Alımı

Etkili İletişim ve Beden Dili Sertifikasına Sahip Olmak. Etkili Konuşma ve Diksiyon Sertifikasına Sahip Olmak. İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Makam Şoförü

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) Alımı

Kalorifer Ateşçisi Belgesine Sahip olmak.  Enerji Yönetim Sistemi Sertifikasına Sahip olmak. Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasına Sahip olmak. İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)

Köprübaşı Belediyesi iş ilanı için başvuru yapan adaylar için 14 Mart 2017 tarihinde kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi saati 09:00 ile 12:00 arasıdır.

Çalışma Adresi : NAMIK KEMAL MAH. ATATÜRK BULVARI NO.2 45930 KÖPRÜBAŞI/MANİSA

Köprübaşı Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, son başvuru tarihi, müracaat tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanmış olan tüm ilanlara Köprübaşı Belediyesi iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vestel Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesid…