Ana Sayfa Şehirler Antalya Köprüçay Sol Sahil Sulama Birliği Daimi Personel Alımı İlanı

Köprüçay Sol Sahil Sulama Birliği Daimi Personel Alımı İlanı

105
Ziraat Mühendisi

Antalya ilinde bulunan Köprüçay Sol Sahil Sulama Birliği yayınladığı iş ilanı ile daimi personel alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında ziraat mühendisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 6 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. İlan hakkında diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Köprüçay Sol Sahil Sulama Birliği Daimi Personel Alımı İlanı 2016

Adaylar daimi statüde ziraat mühendisi olarak çalıştırılacaklardır. Adayların üniversitelerin toprak bilimi ve bitki besleme bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları şartı aranmaktadır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerlidir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Müracaatçılar deneyimlerini belgelendirmek zorundadırlar.

Çalışma Adresi : TAŞAĞIL MAH. CUMHURİYET MEVKİİ. YAVUZ SULTAN SELİM SOK NO:21 CUMHURİYET MAHALLESİ 07550 MANAVGAT ANTALYA / TÜRKİYE

Haberimizde Köprüçay Sol Sahil Sulama Birliği daimi personel alımı ilanına dair iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Antalya iline ait diğer iş ilanlarına göz atmak için ise hemen TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Muratpaşa Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 10 İşçi Alımı İlanı Yayınladı!

Muratpaşa Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Antalya Muratpaşa…