Ana Sayfa Şehirler Ordu Korgan Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Korgan Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

75
İşçi alımı

Ordu ilimizde bulunan Korgan Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Korgan Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında temizlik görevlisi alımı, buldozer operatörü alımı yapacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 16 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Korgan Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Korgan Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İŞKUR İl Müdürlüğümüzden,Fatsa Hizmet Merkezimizden, Ünye Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 23.03.2017 perşembe günü,10:00-11:00 saat ve KORGAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI TOPLANTI SALONU adresinde Kura çekilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen adaylara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Buldozer (Dozer) Operatörü

Çalışma Adresi : TEPE MAHALLE HÜKÜMET SOK.NO:8 52700 KORGAN ORDU / TÜRKİYE

Korgan Belediyesi tarafından yayınlanmış olan ilan hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru sırasında istenilen belgeler ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ordu Üniversitesi En Az Lise Mezunu 7 Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak 2022

Ordu Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Ordu Üniversitesi bünyesinde istihdam…