Ana Sayfa Özel Şirketler Koton İş İlanları ve İş Başvurusu

Koton İş İlanları ve İş Başvurusu

782
Koton iş ilanları

Koton, toplamda 400’den fazla mağazası ve 9 binden fazla çalışanı olan bir hazır giyim firmasıdır. Merkezi İstanbul ilimizde bulunan Koton 198 yılında kurulmuştur. 1995 yılında kendi üretimini yapmaya başlayan Koton, bir sonraki sene ise ilk yurt dışı mağazasını açma başarısını göstermiştir. Koton yıllar boyu süren büyümesine hiç ara vermeden devam etmiş ve günümüzde Dünyanın en büyük hazır giyim firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Koton 2021 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Yazımız devamında Koton tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariye fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi çeşitli iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Koton Personel Eleman Alımı 2021

Koton yıllar süren büyümesi sonucunda moda dünyasında global markalardan bir tanesi haline gelmiştir. Kuşkusuz bu başarısını bünyesinde çalışmakta olan, istihdam edilen her bir çalışana borçludur. Koton bu çalışanlarına ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır.

Koton İş İlanları 2021

Koton tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, reyon sorumlusu, depo personeli, görsel sunum uzmanı, grafiker, iç denetim uzmanı, PT satış danışmanı, muhasebe uzmanı, analiz ve raporlama uzmanı, üretim takip ve kalite kontrol sorumlusu, ar-ge uzmanı, tasarımcı, lojistik yöneticisi, ofis asistanı, grup lideri, şoför, nakliye planlama uzmanı gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Koton aynı zamanda eski hükümlü işçi alımı, engelli personel alımı ve stajyer alımı da gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Koton İş Başvurusu 2021

Koton bünyesine kariyer hedefi olan kişileri dahil etmektedir. Bu süreçte üst kademelere ulaşmaları için gereken desteği ve motivasyonu sağlamaktadırlar. İnsan kaynakları olarak çalışanların memnuniyetlerini en üst düzeyde tutma gayreti taşımaktadırlar. Çünkü bu sayede çalışanlar da müşterilere aynı özveri ile yaklaşacaklardır. Koton bünyesinde yayınlanan bütün iş ilanları ve açık iş pozisyonları aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıda detaylı olarak verilmiştir.

Koton İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

İşe Alım Süreci : İlanlara iş başvurusu yapmanızın akabinde ön başvuruyu geçen adaylar İngilizce Yeterlilik Sınavı, Yeterlilik Bazlı Mülakat ve Psikoteknik Testler gibi çeşitli aşamalardan geçmektedirler. Bu aşamalar başvuru yapılan kadro ve pozisyona göre farklılık göstermektedir. Akabinde tüm bu aşamaları geçen adaylara çalışma olanakları, maaş ve sosyal olanaklar hakkında bilgiler verilir. Karşılıklı anlaşmaların yaşanması durumunda da imzalar atılır. Bu yazımızda Koton iş ilanları hakkında merak edilenlere yer verdik.  Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Koton İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

One Comment

  1. ramazanmert

    8 Aralık 2017 at 19:12

    temizlik elamanı olarak çalışmak istiyorum

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…