Ana Sayfa Şehirler Manisa Kula Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Kula Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,683
Personel alımı

Kula Belediyesi Personel, Memur, İşçi Alımı 2021

Kula, Ege Bölgesi içinde yer alan Manisa ilimizin bir ilçesidir. 2021 yılı itibariyle nüfusu 50 bini aşmış durumdadır. Kula tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. Kula Belediyesi şehri modern bir seviyeye getirebilmek adına çalışmalarına son hızıyla devam edeceklerini belirtmiştir. Kula Belediyesi bu kapsamda yıl içerisinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı da gerçekleştirmektedir. Bu yazımızda Kula Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, iş imkanları, kariyer olanakları, iş ilanları ve bunlara ait iş başvurusu, iş talep formu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Kula Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Kula Belediyesi halkın sorunlarına anında çözüm bulabilmek ve Kula ilçesinde yaşayanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Kula Belediyesi, belediyecilik faaliyetlerinin devamı adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. Kula Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları içinde ilkokul, lise, ortaöğretim, ön lisans ve üniversite mezunu adaylar ile bay, bayan, vasıflı, vasıfsız adayların iş başvurusu yapabileceklerdi kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. İş ilanları içinde mimar, şehir plancısı, temizlik işçisi, büro görevlisi, mühendis, programcı, peyzaj mimarı, iş makinesi operatörü, forklift operatörü, şoför, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Bu ilanların sonunda işe alınacak olan personeller sözleşmeli, geçici, daimi ve kadrolu olarak belediye bünyesinde barındırılacaklardır. Ayrıca ilanların çoğunda alımlar sınavsız olarak yapılacak olup sadece sözlü mülakat sınavı ile alımlar gerçekleştirilecektir. Aşağıda bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz ve Kula Belediyesi tarafından yayınlanmış en son iş ilanları yer almaktadır.

  • Kula Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

NOT : İlanlar yayınlandıkça liste güncellenecektir.

Kula Belediyesi İş Başvurusu 2021

Kula Belediyesi iş ilanları yılında belirli zamanlarında değil, ihtiyaç olduğu her an yayınlanmaktadır. Bu ilanlar www.elemanuzman.com sitemiz üzerinde ve http://www.kula.bel.tr/ web adresi üzerinde yayınlanmaktadır. İlanlara başvurular Kula Belediyesi insan kaynakları müdürlüğü vasıtası ile veya İŞKUR üzerinden alınmaktadır. İlanlar yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi tüm ilan detaylarını sitemiz üzerinde vermekteyiz. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir.  Harici olarak Kula Belediyesi ilanlar yayınlanmadan bünyesine yapacağınız iş başvurularını kabul etmemektedir. Bu sebepten dolayı bizzat belediye binasına giderek yapacak olduğunuz başvurular kabul görmeyecektir. Zaman kaybı yaşamamak adına ilanların yayınlanmasını beklemenizi ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmenizi önermekteyiz. Kula Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. Sezer

    10 Şubat 2023 at 05:28

    3 tane çocuğum var temizlik belgem de var belediyenin bizede katkısı olsun lütfen rica da bulunuyorum ben kimseye benzemem çalışırım kendi memleketimde lütfen

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vestel Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesid…