Ana Sayfa Şehirler Manisa Kula Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Kula Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Kula Belediyesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Kula Belediyesi mühendis, mimar ve şehir plancısı alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, mülakat tarihi ve başvuru sırasında istenilen belgeler haberimiz devamındadır.

Mühendis

Manisa ilimizde yer alan Kula Belediyesi yayınladığı ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Kula Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında mühendis alımı, mimar alımı ve şehir plancısı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 23 Aralık Aralık Cuma günü mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Kula Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesi hükümlerine göre, boş bulunan, aşağıda; sınıfı, unvanı, derecesi, adedi, öğrenim durumu, iş deneyim süreleri belirtilen 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Mimar, 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Mühendis(İnşaat Mühendisi) ve 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Şehir Plancısı personel alımı yapılacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • 657 Sayılı Devlet Memuru Kanununun 48. Maddesi A fıkrası şartlarını taşıyor olmak,
 • Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,
 • Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği olmamak,

Mimar kadrosu için, Fakültelerin “Mimarlık” bölümünden ya da buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının bölümlerinden mezun olmak. Adayların, söz konusu bölüme denk sayılan bir bölümden mezun olmaları halinde YÖK tarafından onaylanmış denklik belgelerini başvuru esnasında iş talep formuna eklemeleri gerekmektedir.

Mühendis kadrosu için, Fakültelerin “İnşaat Mühendisliği” bölümünden ya da buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının bölümlerinden mezun olmak. Adayların, söz konusu bölüme denk sayılan bir bölümden mezun olmaları halinde YÖK tarafından onaylanmış denklik belgelerini başvuru esnasında iş talep formuna eklemeleri gerekmektedir.

Şehir Plancısı kadrosu için, Fakültelerin “Şehir ve Bölge Planlama” bölümünden ya da buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının bölümlerinden mezun olmak. Adayların, söz konusu bölüme denk sayılan bir bölümden mezun olmaları halinde YÖK tarafından onaylanmış denklik belgelerini başvuru esnasında iş talep formuna eklemeleri gerekmektedir.

SINIFIÜNVANIADEDİEĞİTİM DURUMU
THMİMAR1Lisans – Yükseköğretim
THMÜHENDİS1Lisans – Yükseköğretim
THŞEHİR PLANCISI1Lisans – Yükseköğretim

Kula Belediyesi İş Başvurusu

Başvurular, 13.12.2016 Salı Saat: 08:00 ile 23.12.2016 Cuma Saat: 17:00’ye kadar Kula Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen yapılacaktır. Faks, Posta ve Elektronik posta(e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 27.12.2016 saat: 14:30’da Belediye Toplantı Salonu sözlü mülakat yapılacaktır.

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler

 • Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya noter onaylı sureti,
 • Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi,
 • Yerleşim yeri belgesi,
 • Öz geçmiş,
 • Sağlık Raporu,
 • Son altı ay içinde çekilmiş olan 2 adet vesikalık fotoğraf,
 • Adli sicil belgesi
 • Erkek adaylar için, askerlik durumunu gösterir belge,

Kula Belediyesi mimar alımı, mühendis alımı ve şehir plancısı alımı ilanı hakkında başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru sırasında istenilen belgeler hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Kula Belediyesi tarafından yayınlanmış ya da yayınlanacak olan tüm ilanlara Kula Belediyesi iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • 14
  Shares

MANİSA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Manisa için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Manisa için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER KULA BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, kula belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan kula belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir