Ana Sayfa Şehirler Manisa Kula Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Kula Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

666
Mühendis

Manisa ilimizde yer alan Kula Belediyesi yayınladığı ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Kula Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında mühendis alımı, mimar alımı ve şehir plancısı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 23 Aralık Aralık Cuma günü mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Kula Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesi hükümlerine göre, boş bulunan, aşağıda; sınıfı, unvanı, derecesi, adedi, öğrenim durumu, iş deneyim süreleri belirtilen 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Mimar, 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Mühendis(İnşaat Mühendisi) ve 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Şehir Plancısı personel alımı yapılacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • 657 Sayılı Devlet Memuru Kanununun 48. Maddesi A fıkrası şartlarını taşıyor olmak,
 • Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,
 • Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği olmamak,

Mimar kadrosu için, Fakültelerin “Mimarlık” bölümünden ya da buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının bölümlerinden mezun olmak. Adayların, söz konusu bölüme denk sayılan bir bölümden mezun olmaları halinde YÖK tarafından onaylanmış denklik belgelerini başvuru esnasında iş talep formuna eklemeleri gerekmektedir.

Mühendis kadrosu için, Fakültelerin “İnşaat Mühendisliği” bölümünden ya da buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının bölümlerinden mezun olmak. Adayların, söz konusu bölüme denk sayılan bir bölümden mezun olmaları halinde YÖK tarafından onaylanmış denklik belgelerini başvuru esnasında iş talep formuna eklemeleri gerekmektedir.

Şehir Plancısı kadrosu için, Fakültelerin “Şehir ve Bölge Planlama” bölümünden ya da buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının bölümlerinden mezun olmak. Adayların, söz konusu bölüme denk sayılan bir bölümden mezun olmaları halinde YÖK tarafından onaylanmış denklik belgelerini başvuru esnasında iş talep formuna eklemeleri gerekmektedir.

SINIFI ÜNVANI ADEDİ EĞİTİM DURUMU
TH MİMAR 1 Lisans – Yükseköğretim
TH MÜHENDİS 1 Lisans – Yükseköğretim
TH ŞEHİR PLANCISI 1 Lisans – Yükseköğretim

Kula Belediyesi İş Başvurusu

Başvurular, 13.12.2016 Salı Saat: 08:00 ile 23.12.2016 Cuma Saat: 17:00’ye kadar Kula Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen yapılacaktır. Faks, Posta ve Elektronik posta(e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 27.12.2016 saat: 14:30’da Belediye Toplantı Salonu sözlü mülakat yapılacaktır.

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler

 • Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya noter onaylı sureti,
 • Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi,
 • Yerleşim yeri belgesi,
 • Öz geçmiş,
 • Sağlık Raporu,
 • Son altı ay içinde çekilmiş olan 2 adet vesikalık fotoğraf,
 • Adli sicil belgesi
 • Erkek adaylar için, askerlik durumunu gösterir belge,

Kula Belediyesi mimar alımı, mühendis alımı ve şehir plancısı alımı ilanı hakkında başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru sırasında istenilen belgeler hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Kula Belediyesi tarafından yayınlanmış ya da yayınlanacak olan tüm ilanlara Kula Belediyesi iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vestel Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesid…