Ana Sayfa Şehirler Aydın Kuşadası Öğretmenevi Geçici İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Kuşadası Öğretmenevi Geçici İşçi Alımı İlanı Yayınladı

128
stevard alımı

Aydın ilimizde yer alan Kuşadası Öğretmenevi yayınlamış olduğu ilan kapsamında geçici işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Kuşadası Öğretmenevi işçi alımı kapsamında bulaşıkçı yani stevard alımı yapacaktır. Adaylar ilana 6 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvuruşu yapabileceklerdir. Adaylardan en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır. Diğer başvuru şartları, başvuru formu gibi başvuru detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Öğretmenevi Geçici İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Talebe durumu uyup başvuran ve (adayların tamamı) nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.  İş yerine ismi bildirilen kişilere (mevzuat çerçevesinde noterce asil olarak ismi çekilenlere) yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Söz konusu taleple ilgili olarak geçici işçi alımları 09.08.2009 tarih ve 27314 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan ve 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında gerçekleştirilecektir. Talebe durumu uyup ve başvuru yapan adaylar noter kura çekimini izleyebilecektir.

İşe alınacak olan personel asgari ücret ile çalıştırılacaktır. Ayrıca işe alınacak olan işçiye talebi veren kurum ve kuruluş tarafından kalma yeri temin edilmeyecektir.

  • Noter Kura Çekimi: Kuşadası 1. Noterliği
  • Noter Kura Tarihi : 17 Ekim 2016
  • Noter Kura Saati : 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH CEPHANE SOK NO:12 09400 KUŞADASI AYDIN / TÜRKİYE

Aydın ilinde yer alan Kuşadası Öğretmenevi tarafından yayınlanan geçici işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, iş başvuru formu ve iş başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Aydın iline ait diğer iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Ege bölgemizin Aydın ilinde yer almakta olan Aydın Büyükşehir Belediyesi kültürel ve ekono…