Ana Sayfa Özel Şirketler LC Waikiki İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

LC Waikiki İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

2,626
Lc Waikiki

LC Waikiki ya da herkes tarafından bilinen adıyla LCW, 1985 yılında bir Fransız markası olarak ortaya çıkmıştır. Fransa’da kısa süre içerisinde önemli satış rakamlarına ulaşan marka, 1991 yılında Türkiye lisansını Tema Tekstil’e sattı. Bunun akabinde ülkemizdeki en yaygın giyim markalarından bir tanesi olmayı başardı ve 1997 yılında Tema Mağazacılık A.Ş. tüm dünyadaki LC Waikiki hisselerini satın aldı ve şirket İstanbul merkezli bir marka haline geldi. Günümüzde LC Waikiki Mağazacılık A.Ş.’nin hisseleri Dizdar, Küçük, Kısacık ve Amouyal aileleri tarafından yönetilmektedir. LC Waikiki ülkemizde kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüştür. Büyüme hedeflerine ara vermeksizin devam etmek isteyen marka bünyesine de yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. LC Waikiki tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda bulabilirsiniz.

LC Waikiki (LCW) Personel, Eleman Alımı 2022

LC Waikiki kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük hazır giyim firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Günümüzde 32 ülkede 700’ü aşkın mağaza sayısına ulaşan LCW bünyesinde aynı zamanda 22 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. LCW bu çalışanlara ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da yapmaktadır.

LC Waikiki (LCW) Güncel İş İlanları 2022

LCW tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza müdürü, özel güvenlik görevlisi, hemşire, mimar, mühendis, stajyer, part time personel, satış danışmanı, depo operasyon müdürü, depo personeli, çalışan ilişkileri temsilcisi, takım lideri, engelli personel, buyer, eski hükümlü işçi, mekanik teknisyeni, iş güvenliği uzmanı, elektrik teknisyeni, itfaiye görevlisi, kapasiye planlama uzmanı, insan kaynakları uzmanı, iş zekası mühendisi, veritabanı yöneticisi, tasarımcı, ürün yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimsiz deneyimli adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

LC Waikiki (LCW) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ülkemizin hazır giyim sektöründe tartışmasız lideri olan LCW bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını çeşitli kariyer portallarından gerçekleştirebilecekleri gibi aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile de gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfada açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartları yer almaktadır. İstediğiniz pozisyonu incelemenizin ardından başvur diyerek anında iş başvurusu yapabiliyorsunuz. Yapmış olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanına iletilmekte ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu aşamayı da geçen bireyler LC Waikiki bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda LCW iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

LC Waikiki İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

3 Comments

 1. Ayşenur

  11 Mart 2021 at 21:02

  Ise girmek istiyorum

  Reply

 2. ABDURRAHAMAN ÇOBAN

  7 Ekim 2021 at 14:45

  ETKİLİ İLETİŞİM SERTİFİKASİ. BİLGİ TEKNOLOJİ SERTİFİKASİ . BULUNMAKTADIR

  Reply

 3. ABDURRAHAMAN ÇOBAN

  7 Ekim 2021 at 14:46

  SİZİN LE ÇALİŞMAK İSTİYORUM. KENDİNE GÜVENEN AZİMLİ BİRİYİM . LİSANS MEZUNUYUM . BİRCOK KONUDA SERTİFİKA ALDIM .

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…