Ana Sayfa Özel Şirketler Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

1,225
Limak Holding

Limak Holding 1976 yılında inşaat amacıyla kurulmuş bir şirketler grubudur. Günümüzde inşaat sektörüne ek olarak turizm, çimento, enerji, altyapı, havalimanı ve liman yönetimi, gıda ve hayvancılık sektörlerinde de hizmet vermektedir. Aynı zamanda Limak İnşaat, Limak Çimento, Limak Tanap, Limak Enerji ve Limak Beton firmalarıda şirket bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmeyi başaran Limak Holding, günümüzde ülkemizin en büyük şirketleri arasında yer almaktadır. Limak Holding büyüme hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, mühendis alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Limak Holding Personel Eleman Mühendis İşçi Alımı 2021

Firma yurt içi ve yurt dışında havaalanları, barajlar, sulama tesisleri, otoyollar, hidroelektrik santralleri, endüstriyel tesisler, petrol ve doğal gaz boru hatları, tatil köyleri ve bina kompleksleri başta olmak üzere çok sayıda projeyi başarı ile tamamlayan Limak İnşaat, dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir. Firmanın Türkiye’de üstlendiği projeler arasında, yurt içinde İstanbul Yeni Havalimanı, 1915 Çanakkale Köprüsü, Sabiha Gökçen Havalimanı ile yurt dışında Kuveyt Uluslararası Havalimanı, Priştina Uluslararası Adem Yaşari Havalimanı ve Senegal’de Dakar Blaise-Diagne Uluslararası Havalimanı projeleri yer almaktadır. Limak tüm bu projelerinde görevlendirmek adına çok sayıda çalışana ihtiyaç duymakta ve düzenli olarak personel alımı, eleman alımı, mühendis alımı, tekniker, teknisyen ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ayrıca Limak İnşaat‘ın arnavutluk, rusya gibi yurt dışı projeleri içinde çok sayıda işçi alımı yapılmaktadır.

Limak Holding Güncel İş İlanları 2021

Limak Holding, Limak İnşaat, Limak Çimento, Limak Tanap, Limak Enerji ve Limak Beton bünyesinde yayınlanmakta olan yurt içi ve yurt dışı iş ilanları 2021 içinde; personel, eleman, işçi, mühendis alımı, tekniker, teknisyen, harita mühendisi, elektrik mühendisi, elektrik ustası, kamyon şoförü, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, enerji sektörü elemanları, inşaat sektörü elemanları, gıda sektörü elemanları gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Limak Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Limak Holding yapacak olduğu personel ve eleman alımları için çeşitli kariyer portalları ile kendi İnternet adresi üzerinden duyurular yayınlamaktadır. Limak Holding, Limak İnşaat, Limak Çimento, Limak Tanap, Limak Enerji ve Limak Beton Firmalarına İş Başvurusu Yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi firma bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Limak Holding iş başvurusu formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan firma insan kaynakları üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden başvuru cv’nizi online olarak firmaya ileterek iş başvurusu yapabilirsiniz. Limak Holding sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da çalışmaktadır. Cv’nizi ingilizce ve türkçe olarak iki şekilde hazırlamanızın, işe alım sürecinde sizi bir adım öne çıkaracağını unutmayınız.

Limak Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Bu yazımızda Limak Holding iş ilanları ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

8 Comments

 1. Mehmet zerif

  6 Ocak 2019 at 22:01

  Demir ustasiyim is ariyorum

  Reply

 2. erkan

  15 Şubat 2019 at 23:22

  ben iş makina operetörüyim eskavetor 20 yılik operetötüm her ceşit eskavetor kulanirim saygilar

  Reply

 3. Serkan tek

  25 Aralık 2019 at 23:31

  Sıva boya fayans ustasıyım altyapı tecrübem var 05454068380

  Reply

 4. Osman ÖCAL

  19 Ocak 2020 at 03:20

  Mrb ben osman ÖCAL 20yıllık deneyimli boya ve duvar kağıdı ustasi ve duvar kağıdı ustasiyim iç cephe dış cephe fark etmez ankara karaman giresun van niğde giresun da çeşitli firmalarda çalıştım firmalar pegasus inşaat mengi inşaat bulvar yapı birmadin yapı gibi şirketlerde çalıştım saygılarımla

  Reply

 5. Ali Güneş

  18 Mayıs 2020 at 06:45

  Loder ve ekskatör operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum tel.05465714185

  Reply

 6. Hasan ayaş

  24 Haziran 2020 at 10:26

  Yirmi yıldır mikser oporötörüyum iş istiyorum belgelerim hepsi tamam

  Reply

 7. Gökhan AKSU

  17 Ağustos 2020 at 14:39

  Exsvatör operatör

  Reply

 8. Serhat

  12 Haziran 2021 at 15:21

  Asma tavan ustasıyım prof . Yurtdışı nda çalışmak istiyorum 05369489109 farklı işlerde olur displinli canavar gibi çalışırım

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…