Home Özel Şirketler Linens Pazarlama İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Linens Pazarlama İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

197
Linens iş ilanları

Linens Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Linens, Zorlu Tekstil Grubu bünyesinde faaliyet gösteren bir mağazalar zinciridir. Uluslararası ev tekstil mağazalar zinciri Linens, kurulduğu günden bu yana 9 farklı ülkede 100’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmıştır. Bünyesinde 800’ü aşkın çalışanı barındıran Linens, ev tekstilinde öncü markalardan bir tanesi haline gelmiştir. Linens insan kaynakları departmanı, 2021 yılında bu büyümenin sürebilmesi için çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini açıklamıştır. Linens bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmayı planlamaktadır. Lisens açık pozisyonları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş ilanları ve iş başvurusu ile iş başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Linens Güncel İş İlanları 2021

Ev tekstili alanında ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi olan Linens, kadrosuna çok sayıda yeni personel, eleman ve işçi katacaktır. Linens; perde satış sorumlusu, satış danışmanı, kasa sorumlusu, mağaza müdürü, müşteri temsilcisi, satış destek görevlisi gibi çok sayıda personel alımı yapacaktır. Bu ilanlarda ilköğretim, lise veya üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Linens İş Başvurusu 2021

Linens ev tekstili, kumaş ve iplik alanlarındaki ürünlerinin satışını yaptığı mağazalara çok sayıda personel alımı yapıyor. Linens bünyesindeki iş ilanları için kendi web adresini değil farklı kariyer portallarını kullanmayı tercih etmiş. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde anında açık pozisyonları görebilir, başvuru şartlarını değerlendirebilir ve bunlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular Linens Pazarlama insan kaynakları (İK) departmanı tarafından detaylı bir şekilde incelemeye alınacaktır. Başvurusu olumlu bulunan adaylar ise mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırlar. Bu aşamayı da geçen adaylar birer Linens çalışanı olmaya hak kazanırlar. Bunun haricinde Holding tarafından yayınlanmış olan diğer ilanlara da Zorlu Holding Güncel İş İlanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Linens İş Başvuru Formu 2021 İçin [link url=”http://www.kariyer.net/zorlu-tekstil-is-ilanlari-c1171-p1865/”]TIKLAYIN[/link]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ülker İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ülker iş başvurusu ilanları açarak, Türkiye’nin dört bir yanında birçok insana istihdam sa…