Ana Sayfa Özel Şirketler Liv Hospital İş İlanları ve İş Başvurusu

Liv Hospital İş İlanları ve İş Başvurusu

2,305
Liv Hospital iş ilanları

Liv Hospital, sağlık alanında uluslararası arenada lider olmak için kurulmuş olan bir hastanedir. 2013 yılında ilk olarak İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde yer alan Ulus’ta kurulmuş olup daha sonra Ankara ilimizde ve Samsun ilimizde de açılmıştır. Liv Hospital Ulus/İstanbul ve Liv Hospital Ankara’da toplam 1250 personel, 250 hekim, 300 yatak, 16 ameliyathane ve her iki binada toplam 57 bin metrekare kapalı alanı bulunmaktadır. Liv Hospital büyüme hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Yazımız devamında Liv Hospital tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Liv Hospital Personel Eleman Alımı 2021

Liv Hospital teknolojiyi en iyi takip eden ve kullanan özel hastanelerin başında yer almaktadır. Bunun yanında güler yüzlü personelleri ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Liv Hospital, büyüme hedeflerinde kendilerine yardımcı olacak, kariyer hedefi olan kişileri bünyesinde çalışmaya davet etmektedir. Liv Hospital bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

Liv Hospital Güncel İş İlanları 2021

Liv Hospital tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; hemşire, ebe, göz hekimi, çocuk cerrahisi uzmanı, kadın hastalıkları ve doğum hekimi, lavaratuvar hemşiresi, psikolog, insan kaynakları stajyeri, büro görevlisi, temizlik işçisi, hasta bakıcı, kadın doğum servis hemşiresi, genel yoğun bakım hemşiresi, ambulans şoförü, anjiyo lavaratuvar hemşiresi gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar gerçekleştirmektedir. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca eski hükümlü işçi alımı, engelli personel alımı ve çok sayıda stajyer alımı gerçekleştirileceği de belirtilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Liv Hospital İş Başvurusu 2021

Liv Hospital her sene çok sayıda personel alımı gerçekleştiren kuruluşlardan birisidir. Liv Hospital bünyesinde çalışmak için öz geçmişinizi  [email protected] adresine iletebilirsiniz. Bu şekilde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulacak ve akabinde başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamada adaylara çalışma olanakları, maaş, sosyal olanaklar hakkında da detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır. Bunun haricinde de Liv Hospital çeşitli kariyer portallarını kullanarak iş başvurularını kabul etmektedir. Bu şekilde kariyer portalları ile iş başvurusu yapmak için ise aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formunu kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Liv Hospital iş ilanları hakkında iş başvuru formu, başvuru şartları gibi çeşitli konularda detaylı bilgilendirmeler yaptık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Liv Hospital İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://www.secretcv.com/firma/liv-hospital-group-2559-is-ilanlari”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Sevilay Özbek

    1 Mart 2018 at 01:26

    Adım Sevilay Özbek sizden acale iş istiyorum Mesleğim aşçı yardımcısı temizlik yemek dağıtımı elamanı ve çaycı

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…