Ana Sayfa Şehirler Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Lüleburgaz Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

64
Personel Alımı

Kırklareli ilimizde yer alan Lüleburgaz Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Lüleburgaz Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında inşaat teknolojisi teknikeri alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 31 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Lüleburgaz Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve diğer detaylı ilan bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Lüleburgaz Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Belediyemiz su ve kanalizasyon hizmetlerinin yürütülmesinde istihdam edilmek üzere 1 adet inşaat teknikeri unvanında daimi işçi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Talebe 2016 KPSS P93 puanından 60 puan ve üzeri alan adaylar başvurabilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır.öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanamaz.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.ASIL ŞARTLAR: ÖN LİSANS İNŞAAT BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK,B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK VE AKTİF OLARAK EN AZ 1 YILDIR ARAÇ KULLANIYOR OLMAK.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
İnşaat Teknolojisi Teknikeri

Çalışma Adresi : ŞEVKET ÖDÜL CAD ÖZERLER MAH / 39750 LÜLEBURGAZ

Lüleburgaz Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Lüleburgaz Belediyesi Memur Alımı İlanı

Lüleburgaz Belediyesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak görevlendirmek üzer…