Ana Sayfa Şehirler Malatya Malatya Hekimhan SYDV Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Malatya Hekimhan SYDV Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Malatya ili Hekimhan ilçesinde yer alan SYDV sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. İlana dair iş başvuru şartları, iş başvuru formu ve iş başvuru tarihleri hakkında haberimiz devamından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal yardımlaşma

Malatya ili Hekimhan ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yani SYDV tarafından yayınlanmış olan ilan neticesinde sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. İlana göre 2 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Adaylar için son başvuru tarihi ise 9 Eylül 2016 olarak belirlenmiş. İlana dair diğer iş başvuru şartları, iş başvuru formu gibi detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Malatya Hekimhan SYDV Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

Adaylarda aranılan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Siyasi Bilgiler, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme ve ve İletişim, Hukuk Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmuş olmak
  • En az 6 ay öncesinden Malatya il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak
    En az B sınıfı ehliyete sahip olmak
    Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

Yukarıda şartları ve başvuru tarihleri verilmiş ilana başvuru yapabilmek için adayların bizzat ilgili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine giderek iş başvurusu yapmaları gerekmektedir. İlgili ilan hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

MALATYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Malatya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Malatya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER SYDV HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, sydv konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan sydv duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Malatya Sonsöz Gazetesi Güncel İş İlanları

Son dönemde Türkiye genelinde yaşanan ekonomik durgunluktan Malatya ilimizde nasibi almış …