Ana Sayfa Özel Şirketler McDonald’s İş İlanları ve İş Başvurusu Detayları

McDonald’s İş İlanları ve İş Başvurusu Detayları

324
McDonald's iş ilanları

McDonald’s, günde milyonlarca müşteriye hizmet vermekte olan, dünyanın en büyük fast-food restoran şirketidir. McDonald’s, genellikle hamburger, çizburger, patates kızartması, dondurma, tatlı ve soğuk içecekler satmaktadır. McDonald’s, 1940 yılında Amerika’da kurulmuş ve kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini daimi olarak sürdürmüş, günümüzde ise dünyanın en büyük markalarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Öyle ki, dünya çapında 1.8 milyon, ülkemizde ise 4 bini aşkın çalışana sahiptir. McDonald’s her sene ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yazımız devamında McDonald’s iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

McDonald’s Personel Eleman Alımı 2021

McDonald’s ülkemizde Anadolu Grubu çatısı altında 1986 yılından bu yana hizmet vermektedir. Ülkemizde faaliyetlerine başlamasından bu yana 260’ı aşkın restoran sayısına ulaşmış ve her sene 100 milyon kişiye hizmet verir hale gelmiştir. McDonald’s bünyesinde 16 yaşını doldurmuş olan her birey çalışma hakkına sahiptir. Bünyesinde çeşitli yaş gruplarından çok sayıda personel barındıran McDonald’s bu personellere 2021 yılında yenilerini eklemek istemektedir. Aşağıda McDonald’sın hangi kadro ve pozisyonlarda personel alımı yapacağını ve bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi görebilirsiniz.

McDonald’s İş İlanları 2021

McDonald’s tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; ekip üyesi, sipariş sürücüsü, müşteri temsilcisi, stajyer müdür, vardiya müdürü, , restoran müdürü, motorlu kurye gibi sayısız part time, full time bay ve bayan personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı ilanları bulunmaktadır. Bunların dışında engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer öğrenci alımı da yapılmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

McDonald’s İş Başvurusu 2021

McDonald’s ülkemiz genelinde personel alımları yapmaktadır. Bu alımlar için seçeceği personelleri ise daha önceden iş başvuru formu doldurmuş olan kişiler arasından seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolaylıkla McDonald’s iş başvurusu yapabilirsiniz. McDonald’s insan kaynakları başvurularınızı detaylı bir şekilde incelemekte ve uygun bulduğu adayları görüşmeye çağırmaktadır. Akabinde bu iş görüşmesinde aday bir dizi teste tabi tutulmaktadır. Bu aşamayı da başarı ile atlatan adaylara maaş, çalışma olanakları, çalışma saatleri gibi konular hakkında bilgiler verilir. Şayet belirtilmiş olan bu şartlar size uygun ise çalışmaya başlayabilirsiniz. McDonald’s esnek çalışma saatleri yani örnek olarak öğrenciyseniz ders çıkış saatlerinize göre programlar da yapılarak çalışmanız sağlanabilir. Bu bakından çoğu şirketten ayrılan McDonald’s, en çok iş başvurusu yapılan şirketlerin başında yer almaktadır. Bu yazımızda McDonald’s iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

McDonald’s İş Başvuru Formu 2021 İçin [link url=”https://www.mcdonalds.com.tr/kurumsal/hakkimizda/insan-kaynaklari/is-basvurusu”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…