Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Media Markt Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Media Markt Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

2,503
Media Markt

Media Markt Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Media Markt, Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Metro Group’un kuruluşudur. 50 yıllık birikimiyle, 15 ülkede, 1016 mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile 900 milyonun üzerinde ziyaretçisine hizmet veren Media Markt, dünya markalarını Alman uzmanlığı ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik market zinciri Media Markt, Türkiye’de ilk mağazasını İstanbul Ümraniye’de açtı. Media Markt’ın, 13 adedi İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da toplam 48 mağazası bulunuyor. Peki Media Markt mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Media Markt çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Media Markt Çalışma Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde faaliyet göstermekte olan bütün Media Markt mağazaları her sabah saat 10:00‘da açılmakta ve akşam saat 22:00‘de kapanmaktadır. Media Markt hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Kurumun çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise haberimiz devamında yer almaktadır.

Media Markt Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Media Markt mağazaları haftanın 7 günü saat 10:00’da açılmaktadır.

Media Markt Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Media Markt mağazaları her akşam saat 22:00’de kapanır.

Media Markt Hafta Sonu Açık Mı : Media Markt sadece hafta içi değil aynı zamanda da Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Media Markt Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Media Markt mağazaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun yanı sıra 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Kurumların ve Özel Firmaların Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri için TIKLAYIN!

Bu yazımızda Media Markt çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Konumuz içeriğinde …