Ana Sayfa Özel Şirketler Media Markt Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

Media Markt Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

1,221
MediaMarkt

Media Markt Personel ve Eleman Alımı 2021

Avrupa’nın bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, 14 ülkede 1000’den fazla mağazası ve 65 bini aşkın çalışanı ile 900 milyonun üzerinde müşterisine hizmet vermeye devam etmekte. Personel ve eleman alımı konusunda sık sık iş ilanları yayımlamakta olan Mediamarkt şu anda güncel olarak 74 iş ilanına yüzlerce personel alımı gerçekleştirecektir. Peki personel alımları hangi pozisyonlar için yapılacak, adaylar ilgili pozisyonlara nasıl iş başvurusu yapabilir?

Media Markt Güncel İş İlanları 2021

Mediamarkt tarafından yeni yayımlanmış olan çok sayıda iş ilanları yer almakta. Türkiye geneli binlerce sayıdaki mağazası için çok sayıda kişiye ihtiyaç duyulmakta. İlanlara göz attığımızda alım yapılacak kadro ve pozisyonlar arasında; Takım lideri, satış danışmanı, proje müdürleri, müşteri hizmetleri danışmanı, kasiyer, kurumsal satış uzmanı, depo görevlisi, finans uzmanı, lojistik personeli gibi çok sayıda birim yer almakta. Adaylarda aranılan iş başvurusu şartlarını sizler için paylaşıyoruz.

Media Markt İş Başvurusu Şartları 2021

Mediamarkt mağaza ve diğer birimlerinde çalışacak personel adaylarında aranılan iş başvurusu şartları  arasında en çok tercih edilen özellikler aşağıda yer almakta.

 • En az Lise veya dengi okul mezunu
 • Perakende sektöründe, en az 1 yıl Elektronik mağazacılık tecrübesi olan
 • MS Office Programlarına hakim
 • İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
 • Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen
 • Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

Media Markt İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mediamarkt tarafından yeni yayımlanmış olan iş ilanı ve açık iş pozisyonlarına müracaat edecek olan adaylar aşağıda vermiş olduğumuz link aracılığı ile iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Adayların kendine en yakın konumdaki ve en uygun pozisyona giriş yapması, nitelikleri incelemesi gerekmekte ve eğer uygunlarsa yine aynı pozisyon için aynı sayfadan başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Konu hakkındaki soru ve görüşlerinizi bizlere yorum bölümümüzden iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Media Markt Türkiye Geneli İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Media Markt Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri için TIKLAYIN!

2 Comments

 1. tahsin gümüş

  1 Ocak 2021 at 13:39

  şöförüm ihtiyacınız varsa calışırım emekliyim

  Reply

 2. tahsin gümüş

  1 Ocak 2021 at 13:39

  5352289678

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…