Ana Sayfa Şehirler Osmaniye Mehmetli Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Mehmetli Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Mehmetli Belediyesi personel alımı yapacağını açıkladı. Mehmetli Belediyesi beko loder operatörü alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Personel alımı

Osmaniye ilimizde bulunan Mehmetli Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Mehmetli Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu olan beko loder ( kazıyıcı – yükleyici ) alımı yapacaktır. Adayların en az 10 senelik deneyimleri olması ve bunu belgelendirebilmesi gerekmektedir. Adayların ayrıca SRC5 belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 6 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Mehmetli Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi diğer ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Mehmetli Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

T.C .Mehmetli Belediye Başkanlığı Hizmetlerinde Geçici Statüde Çalıştırılmak üzere Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü Mesleğinde 1 (Bir) kişi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için nihai liste işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kura çekimi 20 Ocak 2017 tarihinde saat 10:00’da Mehmetli Belediyesi Hizmet Binasında yapılacaktır.  Mehmetli Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

OSMANİYE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Osmaniye için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Osmaniye için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kadirli Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kadirli Devlet Hastanesi; Osmaniye ilimizin Kadirli İlçesinde yer almakta olan devlet hast…