Ana Sayfa Şehirler İzmir Menemen Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Menemen Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

1,510
Personel Alımı

Menemen, İzmir ilinin bir ilçesidir. Menemen, çileği, testileri ve diğer çömlekçilik ürünleri ile ünlü, Türkiye genelinde daha ziyade geçmişte yaşadığı dramlarla tanınan, günümüzde de Menemen Serbest Bölgesi ile geleceğe bakan bir merkezdir. 2021 yılı itibariyle nüfusu 165 bini aşmış durumdadır. Menemen Belediyesi, İzmir ilindeki belediyeler arasındaki en çalışkan başarılı olanlarından bir tanesi olarak gösterilmektedir. Kendi öz kaynakları ile yapmış oldukları çalışmalar çok sayıda vatandaşımızın takdirini kazanmıştır. Menemen Belediyesi insan kaynakları bu çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini ve belediyecilik faaliyetlerinin devamı adına da ihtiyaç duymuş oldukları kadro ve pozisyonlara çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaklarını belirtmiştir. Yazımız devamında Menemen Belediyesi açık pozisyonları, iş imkanları, iş ilanları ve bunlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

Menemen Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Menemen Belediyesi şehirdeki işsizlik oranını düşürmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Bu kapsamda İŞKUR ile çeşitli anlaşmalar yapmış olan belediye, şehirdeki kursların sayısını ve niteliğini arttırmıştır. Aynı zamanda sanayi bölgelerine bu kurslar sayesine çok sayıda eleman yetiştirilmesi amaçlanmaktadır. Menemen Belediyesi bu çalışmaların haricinde de kendi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirecektir.  Aşağıda Menemen Belediyesi tarafından en son yayınlanan güncel iş ilanları yer almaktadır. İlanlar yayınlandıkça liste de güncellenmeye devam edecektir.

 • Menemen Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Menemen Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Menemen Belediyesi Memur Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Menemen Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca tecrübeli, tecrübesiz, vasıflı, vasıfsız, bay, bayan gibi çeşitli kategorilerde alımlar yapılacaktır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller kadrolu, sözleşmeli, geçici gibi statülerde belediye bünyesine işe başlayacaklardır. Peki tüm bu ilanlar nasıl ve nereden takip edilebilir? İlanlara iş başvurusu nasıl yapılır?

Menemen Belediyesi İş Başvurusu 2021

Menemen Belediyesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer bulmaktadır. Bu iş ilanlarını takip edebilmek ve anında iş başvurusu yapabilmek için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektedir. İlanlar yayınlandıkça ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilanlara ait diğer önemli duyuruları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Harici olarak Menemen Belediyesi bünyesine ilanlar yayınlanmadan yapılmak istenen iş başvurularını ise kabul etmemektedir. Menemen Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız ilgili ilanları takip etmeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularını gerçekleştirmelidirler. Menemen Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

5 Comments

 1. Yener kor

  4 Mart 2018 at 00:07

  Merahbalar ben yener menemen belediyesine de çalışmak istiyorum zor durumdayım lutven yardımlarınızı bekliyorum sagılarımla.0539 784 22 54.

  Reply

 2. Yusuf durak

  31 Ekim 2021 at 23:23

  Merhaba ben Yusuf Durak menemen beladiyesinde calismak istiyorum ise cok ihtiyacim var sesimi duyarsaniz sevinirim saygilar

  Reply

  • Yusuf durak

   31 Ekim 2021 at 23:24

   Yusuf durak 5467342982

   Reply

   • Huri

    2 Kasım 2021 at 21:10

    İşbaşvurusu yapmak istiyorum işe cok ihtiyacım var att acil tıp teknisyeniyim iş bulamıyorum

    Reply

 3. Yalçın

  20 Ekim 2022 at 23:47

  E/D sınıfı emraklari tam otobüs şoföruyum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İZULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bulunan bir otobüs şirketidir.  Açılımı İzmir …