Ana Sayfa Şehirler İzmir Menemen Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Menemen Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınladı

343
Bahçıvan

İzmir ilimizde yer alan Menemen Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacacağını açıkladı. Menemen Belediyesi ilan kapsamında bahçıvan alımı gerçekleştirecek. Adaylar ilana 29 Eylül 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecekler. İlana dair iş başvuru formu, başvuru şartları gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Menemen Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Temel Bahçıvanlık Sertifikası, Hijyen Sanitasyon eğitim sertifikası ve Lavanta Yetiştiriciliği eğitim sertifikalarının üçüne birden sahip olmak, ve kura çekiminden önce Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktası yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edilmesi gerekmektedir. (5 AY 29 GÜN GEÇİCİ OLARAK ÇALIŞILACAK) 1 Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvurusunu yapanlar başvuruya ilişkin evraklarını Kura gününden önce Menemen Belediyesi İş-Kur Hizmet Noktası Yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyenler kura çekilişine katılamayacaklardır. Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır.

Başvuru yapacak adaylardan, başvuruları kabul görülen adaylar arasından çalışacak kişiler kura ile belirlenecektir. Kura Menemen Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacaktır. Kura 5 Ekim 2016 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında yapılacaktır.

  • Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH ŞEHİT KEMAL CAD. NO:1 35660 MENEMEN İZMİR / TÜRKİYE
  • Telefon : 2328313344

Menemen Belediyesi  bahçıvan alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz detayları paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Menemen Belediyesi iş ilanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

One Comment

  1. Serhat Uçar

    1 Temmuz 2021 at 20:39

    Menemen belediyesinde çalışmak istiyorum be olur

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…