Ana Sayfa Şehirler İzmir Menemen Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Menemen Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınladı

İzmir ilimizde yer alan Menemen Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı, bahçıvan alımı yapacağını açıkladı. İlana dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Bahçıvan

İzmir ilimizde yer alan Menemen Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacacağını açıkladı. Menemen Belediyesi ilan kapsamında bahçıvan alımı gerçekleştirecek. Adaylar ilana 29 Eylül 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecekler. İlana dair iş başvuru formu, başvuru şartları gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Menemen Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Temel Bahçıvanlık Sertifikası, Hijyen Sanitasyon eğitim sertifikası ve Lavanta Yetiştiriciliği eğitim sertifikalarının üçüne birden sahip olmak, ve kura çekiminden önce Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktası yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edilmesi gerekmektedir. (5 AY 29 GÜN GEÇİCİ OLARAK ÇALIŞILACAK) 1 Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvurusunu yapanlar başvuruya ilişkin evraklarını Kura gününden önce Menemen Belediyesi İş-Kur Hizmet Noktası Yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyenler kura çekilişine katılamayacaklardır. Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır.

Başvuru yapacak adaylardan, başvuruları kabul görülen adaylar arasından çalışacak kişiler kura ile belirlenecektir. Kura Menemen Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacaktır. Kura 5 Ekim 2016 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında yapılacaktır.

  • Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH ŞEHİT KEMAL CAD. NO:1 35660 MENEMEN İZMİR / TÜRKİYE
  • Telefon : 2328313344

Menemen Belediyesi  bahçıvan alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz detayları paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Menemen Belediyesi iş ilanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

İZMİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İzmir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İzmir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…