Ana Sayfa Şehirler İzmir Menemen Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Menemen Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Menemen Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Menemen Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, son başvuru tarihi ve müracaat tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında.

Bahçıvan

İzmir ilimizde bulunan Menemen Belediyesi yayınladığı ilan kapsamında personel alımı yapacağını açıkladı. Menemen Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında bahçıvan alımı gerçekleştirecektir. Adayların ilana 27 Mart 2017 tarihi mesai sonuna kadar başvurmaları gerekmektedir. Menemen Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Menemen Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Temel Bahçıvanlık Sertifikası, Hijyen Sanitasyon eğitim sertifikası ve Lavanta Yetiştiriciliği eğitim sertifikalarının üçüne birden sahip olmak, ve kura çekiminden önce Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktası yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edilmesi gerekmektedir. (5 AY 29 GÜN GEÇİCİ OLARAK ÇALIŞILACAK) 1 Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvurusunu yapanlar başvuruya ilişkin evraklarını Kura gününden önce Menemen Belediyesi İş-Kur Hizmet Noktası Yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyenler kura çekilişine katılamayacaklardır. Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Bahçıvan

Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH ŞEHİT KEMAL CAD. NO:1 35660 MENEMEN İZMİR

Şayet başvuru sayısı alınacak olan personel sayısından fazla olursa Menemen Belediyesi Kültür Merkezinde 30 Mart 2017 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 saatleri arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir.  Menemen Belediyesi personel alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanmış olan tüm ilanlara Menemen Belediyesi İş İlanları Sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

İZMİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İzmir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İzmir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İZULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bulunan bir otobüs şirketidir.  Açılımı İzmir …