Ana Sayfa Özel Şirketler Merinos Halı İş İlanları ve İş Başvurusu

Merinos Halı İş İlanları ve İş Başvurusu

Merinos Halı çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Merinos halı insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, işe alım süreci, iş başvuru formu doldur gibi iş başvurusu detayları yazımızın devamında..

Merinos iş ilanları

Merinos Halı, temelleri 1970 yılında atılmış olan, Erdemoğlu Ailesi tarafından kurulmuştur. Merinos mağazalarında mobilya, halı ve ev tekstili ürünlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan Merinos günümüzde 30 farklı kalite, 15 değişik renk grubu, binlerce farklı desen, 24 ana bayi, 3 bin 500’ün üzerinde satış noktası ile hizmet vermekte ve üretiminin %30’unu ihraç etmektedir. Merinos 65 ülkede temsil edilen dev bir kuruluştur. Merinos büyüme hedefleri doğrultusunda her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Merinos iş ilanları, iş imkanları, açık iş pozisyonları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Merinos Güncel Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Merinos Halı, Gaziantep ilimizde 3 adet entegre üretim tesisine, Rusya’nın Rostov ilinde parça halı üretim tesisine, İzmir ili Torbalı ilçesinde fabrikalara, Uşakta fabrikaya sahiptir. Merinos tüm bu fabrikalarında; oturma grubu, kanepe, yemek odası, yatak odası, genç odası, yatak, baza, halı gibi çok sayıda ürün geliştirmektedir. Merinos bu fabrikalarına ve üretim tesislerine ihtiyaçları doğrultusunda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Merinos Güncel İş İlanları 2021

Merinos tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; döşemeci, güvenlik görevlisi, tekstil mühendisi, insan kaynakları görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, endüstri mühendisi, tasarımcı, halı tasarım uzmanı gibi part time ve full time çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay ve bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Merinos İş Başvurusu 2021

Merinos Halı alacak olduğu personelleri belirlemek için kendi İnternet adresini ve insan kaynakları departmanını kullanmaktadır. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurulmalı ve akabinde açık pozisyonlar oluştuğu takdirde de Merinos insan kaynakları tarafından çağrılmaktasınız. Bu görüşmede çeşitli testler ile ilgili pozisyona olan uygunluğunuz tespit edilmektedir. Akabinde işe alınacak olan personeller belirlenir ve bu kişilere maaş, sosyal olanakları, çalışma olanakları hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılır. Merinos işe alım süreci bu şekilde sürmektedir. Bu yazımızda Merinos iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Merinos İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

DİĞER MERİNOS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, merinos konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan merinos duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

8 Comments

 1. Murat

  5 Şubat 2018 at 00:24

  42 yaşındayım büküm tercübem var e sınıfı ahliyetim var bana göre iş varsa sevinirim 05355137627

  Reply

 2. Murat

  5 Şubat 2018 at 00:26

  Arz ederim

  Reply

 3. mehmet

  28 Şubat 2018 at 15:39

  Ben halida bobinde cagda calistim

  Reply

 4. mehmet

  28 Şubat 2018 at 15:41

  Is ariyorum

  Reply

 5. ali erkurt

  10 Mayıs 2018 at 20:35

  polımeks holdıng turkmenıstanda 6 yıl aşcıbaşı olarak calıştım yurt dışı calışmak ıstıyorum 5385544146

  Reply

 6. ali erkurt

  10 Mayıs 2018 at 20:37

  polımeks holdıng turkmenıstanda 6 yıl aşcıbaşı olarak calıştım yurt dışı calışmak ıstıyorum 5385544146

  Reply

 7. Hasan Türkmen

  30 Mart 2021 at 17:15

  4.aydır işsizim yaşım 51 ben gurbetciyim 15 yıldır burdayım bana göre ne iş verirseniz çalışırım lütfen bana yardımcı olun sağlığım yerinde şükür aslen Bayburt luyum cep: 0554 129 52 80 çok bunaldım bir yardım eli uzatırsanız çok sevinirim.işçi alımı varmış işkur a bildiriptemi geleyim bana cevap yazarsanız mutlu olurum.

  Reply

 8. Turan

  1 Mayıs 2021 at 17:55

  Hemen başlamak istiyorum

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…