Ana Sayfa İşte Haberler Millet Kıraathanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Millet Kıraathanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

849
Millet Kıraathanesi

Bu yazımızda iş sahibi olmak isteyenler için Millet kıraathanesi iş ilanları hakkında bilgiler vereceğiz. Millet Kıraathaneleri yakın bir zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ortaya çıkarılmış bir millet projesidir. Millet kıraathanesinde vatandaşlar gününü çeşitli etkinliklerle geçirebileceklerdir. Bu gibi yerlerde kitap okuyabilecekler, çay ve kahve gibi içeceklerden de ücretsiz faydalanabileceklerdir. Daha fazla etkinlikler sunulacak ve sunulan etkinliklerde vatandaşlara ücretsiz olacaktır.

Millet Kıraathanesi Personel Eleman Alımı 2021

Millet kıraathanesi projesi ilk ortaya çıktığında tepki almıştı normal kahvehaneler gibi olacak deniliyordu, ancak cumhurbaşkanı tarafından yapılan açıklama sonrası bu gibi yerlerin tamamen kültürel yerlerin olacağı söylendi ve tartışmalar azalmaya başladı. Türkiye’nin her ilinde yapılacak bu proje ile personel alımı ihtiyacı doğacaktır. Millet kıraathanesi çalışma imkanları ortaya çıkacak ve Millet kıraathanesi iş ilanları yayınlanmaya başlayacaktır. Millet kıraathanesi vatandaşlar için hem kültürel etkinlik sahası olacak hemde iş ilanları, eleman alımı, iş imkanları, memur alımı, işçi alımı, iş olanakları, iş başvuru formu gibi imkanlarda sağlayacaktır.

Hangi şehirlerde millet kıraathanesi kurulacak?

Aşağıdaki listede açılmış veya açılması planlanan millet kıraathanelerinin listesini bulabilirsiniz. Faaliyete geçtiklerinde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • İstanbul Millet Kıraathanesi
 • Diyarbakır Millet Kıraathanesi
 • Malatya Millet Kıraathanesi
 • Antalya Millet Kıraathanesi
 • Kastamonu Millet Kıraathanesi
 • Manisa Millet Kıraathanesi
 • Kocaeli Millet Kıraathanesi

Millet Kıraathanesi Güncel İş İlanları 2021

Millet kıraathanesi bünyesinde çalışacak ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay ve bayan, deneyimli deneyimsiz çalışanlar bu gibi yerlerde çalışma imkanı bulacaklardır. Peki millet kıraathanesi iş başvurusu nasıl yapılır, nereden yapılır, iş başvuru formu nereden alınır gibi detayları da yazalım.

Millet Kıraathanesi İş Başvuru Nasıl, Nereye Yapılır?

Millet kıraathaneleri illerde bulunan belediyeler tarafından açılmaktadır. yani millet kıraathaneleri belediyeler tarafından yönetilmektedir. Millet kıraathanesi iş başvuru işlemini internet üzerinden online olarak yapmanız için henüz iş başvuru formu yayınlanmadı. İlinizde açılan millet kıraathanesine giderek personel alımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Başvurular bizzat millet kıraathanelerine yapılmaktadır. Millet kıraathanesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilgiler verdik. İşe alım süreciyle ilgili sorularınızı aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

One Comment

 1. Demetyuksel

  10 Mayıs 2021 at 06:01

  Ankara millet bahcesi çocuk klubu iş basvurusu nereden yapılacaktır

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

AFAD Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

AFAD İş ilanları, güncel olarak kurumun yayınladığı başvuru formları ve ilanların sizlere …