Ana Sayfa Kamu Kurumları Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı İlanı

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı İlanı

175
Milli Savunma Bakanlığı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından resmi web sitesi üzerinden yeni yayınlanmış olan iş ilanı uyarınca çok sayıda personel ve sürekli işçi alımı yapılacağı duyurusu yapıldı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada başvuruların yakında başlayacak olup, adayların İŞKUR üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Sürekli işçi alımının yapılacağı duyuruda ” Millî Savunma Bakanlığına bağlı İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı işyerlerinde sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere 600 (altı yüz) daimi işçi alınacağı belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu 600 İşçi Alımı İlanı 2019

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümleri gereğince, işçi alım ilanı Türkiye İş Kurumu internet sitesinde yayımlanmakta olup ilana başvuracak adayların, 25-29 Mart 2019 tarihleri arasında başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapmaları gerekmektedir. Yapılan bir diğer açıklamada Millî Savunma Bakanlığı ve bağlı işyerlerine şahsen ya da posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir ifadelerine yer verildi.

MSB tarafından yayınlanan ilanda başvuru şartları konusunda herhangi bir bilgi verilmiş deil. Başvuru linki olarak sadece İŞKUR’un resmi web site adresi verilmiş bulunmaka. Bu nedenle elimizde olan tek bilgi alımların İŞKUR üzerinden yapılacak olması. Başvuruda bulunacak adayların İŞKUR’a kayıtlı olmaları ve kayıtlı kullanıcı iseniz işkur profilinizin güncel olması oldukça önem taşımakta. Başvuruda bulunmadan önce mutlaka il ve ilçelerdeki işkur merkezlerinde sistemde kayıtlı olan bilgilerinizin güncelliğini teyit etmelisiniz.

  • MSB Sürekli İşçi Alımı İlanı Tam Metnine Ulaşmak için TIKLAYIN!
  • Kamu Kurumları Diğer Güncel Personel Alım İlanları için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…