Ana Sayfa Kamu Kurumları Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı İlanı

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı İlanı

Milli Savunma Bakanlığı sürekli işçi alımı ilanı yayınladı. İlan kapsamında 600 daimi işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlana başvuru şartları, tarihleri, hangi şehirlerde alım yapılacak bilgisi ve nasıl nereden başvuru yapılır detayları haberimizde.

Milli Savunma Bakanlığı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından resmi web sitesi üzerinden yeni yayınlanmış olan iş ilanı uyarınca çok sayıda personel ve sürekli işçi alımı yapılacağı duyurusu yapıldı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada başvuruların yakında başlayacak olup, adayların İŞKUR üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Sürekli işçi alımının yapılacağı duyuruda ” Millî Savunma Bakanlığına bağlı İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı işyerlerinde sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere 600 (altı yüz) daimi işçi alınacağı belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu 600 İşçi Alımı İlanı 2019

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümleri gereğince, işçi alım ilanı Türkiye İş Kurumu internet sitesinde yayımlanmakta olup ilana başvuracak adayların, 25-29 Mart 2019 tarihleri arasında başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapmaları gerekmektedir. Yapılan bir diğer açıklamada Millî Savunma Bakanlığı ve bağlı işyerlerine şahsen ya da posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir ifadelerine yer verildi.

MSB tarafından yayınlanan ilanda başvuru şartları konusunda herhangi bir bilgi verilmiş deil. Başvuru linki olarak sadece İŞKUR’un resmi web site adresi verilmiş bulunmaka. Bu nedenle elimizde olan tek bilgi alımların İŞKUR üzerinden yapılacak olması. Başvuruda bulunacak adayların İŞKUR’a kayıtlı olmaları ve kayıtlı kullanıcı iseniz işkur profilinizin güncel olması oldukça önem taşımakta. Başvuruda bulunmadan önce mutlaka il ve ilçelerdeki işkur merkezlerinde sistemde kayıtlı olan bilgilerinizin güncelliğini teyit etmelisiniz.

  • MSB Sürekli İşçi Alımı İlanı Tam Metnine Ulaşmak için TIKLAYIN!
  • Kamu Kurumları Diğer Güncel Personel Alım İlanları için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…