Ana Sayfa Şehirler Kırşehir Mucur Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacak

Mucur Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacak

81
Temizlik işçisi ( temizlik görevlisi )

Kırşehir ilimizde yer alan Mucur Belediyesi yayınlamış olduğu ilan kapsamında işçi alımı yapacağını belirtti. Mucur Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında temizlik işçisi alımı yapacaktır. İlan kapsamında 13 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 23 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Mucur Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. -Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

  • 4 Temizlik İşçisi Alımı : Adayların bahçecilik alanında sertifikalarının bulunması gerekmektedir.  En az ilköğretim mezunu olan kişiler ilana başvuru yapabileceklerdir.
  • 9 Temizlik İşçisi Alımı : Adayların en az okuryazar olmaları gerekmektedir.

Çalışma Adresi : SOLAKLI MAHALLESİ / 040 MUCUR

İlana başvuru yapan ve başvuru şartlarını sağlayan adaylar için 25 Ocak 2017 tarihinde kura çekimi yapılacaktır. Mucur Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında soru, sorun ya da şikayetlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Boztepe Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Kırşehir ilimizde yer alan Boztepe Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştir…