Ana Sayfa Şehirler Kırşehir Mucur Belediyesi Geçici İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Mucur Belediyesi Geçici İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

106
İşçi alımı

Kırşehir ilimizde bulunan Mucur Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Mucur Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları şarttır. İlan kapsamında 3 işçi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 15 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Mucur Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep Geçici İşçi statüsünde olup; çalışma süresi 5 ay 29 gündür. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Çalışma Adresi :  SOLAKLI MAHALLESİ /  040 MUCUR  KIRŞEHİR / TÜRKİYE

İlana başvuru yapan adaylar için 20 Şubat 2017 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Mucur Belediyesi iş ilanı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Boztepe Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Kırşehir ilimizde yer alan Boztepe Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştir…