Ana Sayfa Şehirler Antalya Muratpaşa Belediyesi Daimi İşçi Alım İlanı

Muratpaşa Belediyesi Daimi İşçi Alım İlanı

Muratpaşa Belediyesi yayınladığı ilan kapsamında daimi, sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Muratpaşa Belediyesi işçi alım ilanı başvuru şartları, tarihleri ve ilana dair diğer detaylar haberimizde..

Muratpaşa Belediyesi

Muratpaşa Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile daimi, sürekli işçi alımı gerçekleştirecek. Belediye falez çevre yönetim birimi bünyesine şoför ve düz işçi alımı yapacak. İlana başvurular 01.01.2019 – 02.01.2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar yapılabilicek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve ilana dair diğer detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Muratpaşa Belediyesi İşçi Alım İlanı 2019

Alım yapılacak olan personel Muratpaşa Belediyesi yetki ve sorumlulukları dahilinde Sosyal Destek ve Hizmet Müdürlüğünde görev alacaklar. Müracatlar elden yapılacak. Posta yolu ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecek.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

  • T.C. vatandaşı olmak
  • 18 yaşını bitirmiş olmak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Askerlikle ilişkisi bulunmamak
  • Emekliliği hak kazanmamış ve emekli olmamak
  • Şoför adaylarının SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olması
  • Başvurular adaylarca şahsen yapılması gerekmektedir.
ÜNVAN PERSONEL ÇALIŞMA ŞEKLİ ÇALIŞMA SAATİ
Şoför ( En az B sınıfı Ehliyetli ) 2 Daimi, Sürekli Haftalık 45 Saat
Düz işçi 2 Daimi, Sürekli Haftalık 45 Saat

Başvuru Yeri ve Adresi:

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Muratpaşa Belediyesi kariyer merkezi aracılığı ile başvurularını yapabilirler. İlanla ilgili detaylı bilgileri; 0(242) 320 22 22 numaralı telefondan Elif UÇAR’dan alınabilir.

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunabileceğinizi detayları ile öğrenebilirsiniz.

ANTALYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Antalya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Antalya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…